logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Palanga

Š 2025-01-04 17:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Sutikite didžiausias metų žiemos šventes ir Naujus metus „pasakiškai“ !

Jauni, žavūs ir talentingi atlikėjai – Vakarė Jarmalavičiūtė ir Orestas Vyšniauskas, įkūnys gražiausią pasakų porą - Pelenę ir Princą, kompozitoriaus Mariaus Matulevičiaus ir tekstų autorės Viktorijos M Anangen muzikinėje pasakoje „Riešutėliai Pelenei “

Jau gruodžio mėnesį žiūrovai spektaklį pamatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Šiauliuose, Vilniuje, Panevėžyje arenose ir naujametinio ilgojo savaitgalio šeštadienį – Palangos koncertų salėje.

Puikūs atlikėjai, nuostabi muzika, smagi, netikėtų posūkių pilna istorija, šmaikštūs dialogai, pasakiški kostiumai ir dekoracijos, orkestras, choras, ritmo grupė, šokėjai...

Spektaklyje pamatysite ir daugiau jaunųjų atlikėjų: pamotės dukras – Danielę Paužaitę ir Ona Mingę Slušnytę, bei scenos grandus – Karalių - Deivydą Norvilą, Karalienę – Renatą Voitechovskają- Norvilę.

Žiūrovus džiugins ir į veiksmą įtraukti orkestro ir grupės muzikantai bei netikėtas dviejų maestro duetas – Šokių mokytojo – Jurijaus Smorigino, bei Orkestro dirigento – Vytauto Lukočiaus.

Painią istoriją papasakos Juokdarys – aktorius Tomas Žaibus, sutiksite ir Pamotę, Princo draugus, medžiotojus, miestelėnus, dėl Princo dūsaujančių merginų būrį.

Ir kaip visos pasakos, mūsų pasaka taip pat baigiasi laimingai...

Visus žiūrovus - didelius ar mažus - kviečiame atvykti pasipuošus „karališkai“ – puošnia suknele ar kostiumu, karūna ar tiara.

Žiūrovams, nusipirkusiems bilietus į sektorių „princesių ložė“,  dovanosime puošnias karūnas ir kitus malonius siurprizus.

Spektakliai rodomi mažesnėse, jaukesnėse arenų erdvėse, tad įsigykite bilietus iš anksto, specialių akcijų metu bus siūlomos geresnės kainos.

Atvykite su pora, atvykite su šeima, atvykite su draugų būriu ar po vieną – garantuojame įspūdingą, pasakišką vakarą!
 

„Princesių ložė“ - Į kiekvieną spektaklį kviečiame atvykti mažas ir dideles – „Pelenes-princeses“ ir „princus“, pasipuošusius karūnėlėmis, princesių suknelėmis ar kostiumais ir įsigyti bilietus į „Princesių ložę“, kuri bus kiekvienoje arenoje specialiame sektoriuje. Nenuskriausime ir mažųjų „princų“. Šios „ložės“ žiūrovams dovanosime ypatingas dovanas ir puošnias tiaras-karūnas. Jie bus maloniai nustebinti ir spektaklio metu.

Kviečiame prisijungti prie šios smagios akcijos ir sukurti tikrą naujametinę pasaką.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Palanga Š 2025-01-04 17:00 Palangos koncertų salė, Palanga 30.00
Renginys Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Palanga
Data / Laikas Š 2025-01-04 17:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 30.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai, neužimant atskiros sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 
- ugdymo įstaigoms (darželiai, mokyklos, meno mokyklos) perkant 30 bilietų ir daugiau - 5% nuolaida.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Labdaros ir paramos fondas Laisva valia
Ūmėdžių g. 98-9, Vilnius
8698 17878/pasakumedis@laisvavalia.lt
Įmonės kodas: 195775255
PVM kodas LT100014566317
Renginys Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Palanga
Data / Laikas Š 2025-01-04 17:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 30.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Šiauliai Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Vilnius Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Vilnius Twinsbet Arena, Vilnius
Pirkti bilietą Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Panevėžys Muzikinis spektaklis ''Riešutėliai Pelenei'' | Panevėžys Kalnapilio arena, Panevėžys
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti