logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

SILENT (tylusis+įprastas) Speed Datingas (liet.''Greitasis pasimatymas'') 27-35 m. amžiaus grupei

A 2023-03-07 20:30
Baras Sambūris, Kaunas

Argi ne įdomiau pažvelgti į žmogų be žodžių, patyrinėti, kaip jums pavyksta BŪTI tyloje kartu?

Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengė pirmuosius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti.

Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, mat nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam pasakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.

Pažinčių renginių Lietuvoje "Speedddating" organizatoriai patobulino "Tylųjį pasimatymą": pirmajame pažinčių rate dalyviai mėgausis vienas kito pažinimu tyloje arba kūno, gestų, šypsenos kalba ir bendraus po 2 minutes, o antrajame rate - 2 minutes bendraus įprastai.

Jei norite per pirmąjį pasimatymą pažinti žmogų iš jo buvimo, esybės - rekomenduojame išbandyti SILENT DATE - tylųjį pasimatymą. Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!

Kas yra SPEEDDATING?
Tai - greitieji pasimatymai, vykstantys gyvai didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje ir Kaune. Šių renginių tikslas yra suburti antrosios pusės ieškančius ar norinčius susipažinti bei praplėsti savo pažinčių ratą žmones į vieną vietą, jaukioje atmosferoje. Jums tereikės atvykti, bendrauti, nusiteikti pažinti ir gerai leisti laiką, o viskuo kitu - gėrimais, lokacija, muzika ir organizavimu pasirūpinsime mes!
 

Šis renginys Tau, jei:
Esi veiklus, užimtas žmogus ir taupai savo laiką, mėgsti susipažinti greitai
Ieškai antrosios pusės
Nori susipažinti ir susirasti draugų
Nori plėsti savo pažinčių ratą
Ieškai, kaip prasmingai ir žaismingai praleisti vakarą
Nori lavinti savo komunikacijos įgūdžius, bendraudamas su daug naujų žmonių
Tau įdomu išbandyti naujoves ir nori pažinti žmogų giliau - tyloje

Kaip viskas vyksta?
Šiame žaismingo formato renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Pirmajame pažinčių rate dalyviai kūno/gestų/šypsenos kalba bendrauja po 2 minutes, o antrajame rate 2 minutes bendrauja įprastai. Suskambėjus signalui, einama prie kito dalyvio. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas po renginio suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.
Renginio metu gali būti fotografuojama, o nuotraukos naudojamos renginio sklaidos tikslais.
* Į bilieto kainą įskaičiuotas gėrimas.


DOVANŲ IDĖJA: bilietas į pažinčių renginį bus puiki dovana draugui, mamai, tėčiui ar kaimynui, jei jis ieško antrosios pusės.
Iki malonių pasimatymų!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SILENT (tylusis+įprastas) Speed Datingas (liet.''Greitasis pasimatymas'') 27-35 m. amžiaus grupei A 2023-03-07 20:30 Baras Sambūris, Kaunas 21.20 - 23.20
Renginys SILENT (tylusis+įprastas) Speed Datingas (liet.''Greitasis pasimatymas'') 27-35 m. amžiaus grupei
Data / Laikas A 2023-03-07 20:30
Renginio vieta Baras Sambūris, Kaunas
Kaina 21.20 - 23.20
Svarbi informacija

Būtina susisiekti su renginio organizatoriais dėl dalyvio registracijos bent 2-3 dienos iki renginio datos!

Durys atidaromos: ~20:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: 27-35
Nuolaidos:

- perkant 2 ir daugiau bilietų.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Baras ''Sambūris''
Vilniaus gatvė 34, Kaunas Lietuva
Organizatorius
XXI a. renginiai, UAB
XXI a. renginiai, UAB
Antanavos g. 17 A – 17 Kaunas Kauno
+370 67418881
Įmonės kodas: 301536648
PVM kodas LT100004018119
Renginys SILENT (tylusis+įprastas) Speed Datingas (liet.''Greitasis pasimatymas'') 27-35 m. amžiaus grupei
Data / Laikas A 2023-03-07 20:30
Renginio vieta Baras Sambūris, Kaunas
Kaina 21.20 - 23.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 20-27 m.) Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 20-27 m.) Devinkė Baras, Vilnius 21.20 - 23.20
Pirkti bilietą Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 27-35 m.) Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 27-35 m.) Baras Sambūris, Kaunas 21.20 - 23.20
Pirkti bilietą Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 20-27 m.) Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 20-27 m.) Baras Sambūris, Kaunas 21.20 - 23.20
Pirkti bilietą Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 35-45m.) Speed Dating'as (liet. ''Greitasis pasimatymas'') (Amžiaus grupė: 35-45m.) Baras Sambūris, Kaunas 21.20 - 23.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti