logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius

Pn 2024-04-26 10:00
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
2024 m. balandžio mėn. 26 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su partneriais organizuoja tarptautinę konferenciją „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius“.

Šis renginys, jau 13-us metus iš eilės rengiamas Lietuvoje, laikomas didžiausiu skaitmeninės statybos ir BIM (Building Information Modeling) metodologijos tematikos forumu šalyje.

Konferencijos siekis – suteikti galimybę dalintis žiniomis, naujausiomis skaitmeninės statybos tendencijomis ir tarptautine patirtimi, aptarti BIM metodologijos vystymą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šiame renginyje dalyvaus ir savo pranešimus skaitys tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių skaitmeninės statybos ekspertai, kurie pasidalins vertingomis įžvalgomis ir praktine patirtimi.

Šių metų konferencijos pagrindinė tema – „Skaitmeninių duomenų naudojimas pastato gyvavimo cikle: nuo BIM iki pastato naudojimo ir priežiūros iššūkių“. Ekspertų dėmesys bus skiriamas efektyviam pastatų valdymui per skaitmeninių duomenų kaupimą ir naudojimą visame pastato gyvavimo cikle, nuo projektavimo iki priežiūros ir naudojimo fazės. Bus aptarta, kaip BIM ir susiję skaitmeniniai įrankiai gali prisidėti prie tvarumo, efektyvumo ir ilgaamžiškumo užtikrinimo, taip pat diskutuojama apie realijas ir iššūkius, susijusius su nekilnojamojo turto perėmimu ir priežiūra.

Konferencijos akcentas – diskusija itin opia tema statybų ir NT sektoriaus atstovams apie tai, ar keičiantis statinių savininkams, sutartyje turi būti perduodamas visas materialus ir nematerialus turtas, įskaitant skaitmeninius duomenis.
Konferencijoje taip pat bus apdovanoti konkurso „Lietuvos BIM projektai 2024” nugalėtojai ir geriausių skaitmeninės statybos projektų autoriai bei jų projektų pristatymai.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius“ yra skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams. Tai puiki proga susitikti, pasikeisti patirtimi ir įžvalgomis, užmegzti naujus ir stiprinti esamus ryšius bei atrasti naujų verslo galimybių.

Prognozuojamas renginio dalyvių skaičius – 350 asmenų.

Konferencija vyks didžiausios statybų parodos RESTA 2024 metu.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius Pn 2024-04-26 10:00 Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 189.00
Renginys Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius
Data / Laikas Pn 2024-04-26 10:00
Renginio vieta Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Kaina 189.00
Svarbi informacija

Bilietai nuo balandžio 15 brangs!

Durys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: ~6:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių, anglų.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Lietuvos statybininkų asociacija
Lukiškių g. 5 – 501 Vilnius
info@skaitmeninestatyba.lt +370 5 212 5901
Įmonės kodas: 121895674
PVM kodas LT100010909917
Renginys Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius
Data / Laikas Pn 2024-04-26 10:00
Renginio vieta Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Kaina 189.00
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Dalyvio bilietas Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Dalyvio bilietas Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Žiūrovo bilietas Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas | Žiūrovo bilietas Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą MOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS / SCHOOL DAY (FRIDAY) TICKET PopuliarusPopuliarusMOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS / SCHOOL DAY (FRIDAY) TICKET Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS PopuliarusPopuliarusSAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti