logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

1-asis trilogijos veiksmas: SUKILIMAS, Kaunas 2022 - Europos kultūros sostinės atidarymas

Š 2022-01-22 19:30
Prie Kauno Žalgirio arenos, Kaunas
Kodas nemokamo bilieto gavimui: KAUNAS2022

SUKILIMAS: Europos kultūros sostinės titulo metų atidarymas

Europos kultūros sostinė Kaune ir Kauno rajone buvo kuriama penkis metus. Metas atšvęsti tai, kas sukurta! Sausio 22 d. 19:30 val. kviečiame atšvęsti istorinį įvykį – „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ titulo metų atidarymą!

„Kauno – Europos kultūros sostinės 2022“ titulo metai bus atidaryti pirmuoju Kauno mito trilogijos veiksmu – „Sukilimas“! Tai – įspūdingas šiuolaikinės muzikos, milžiniškų vaizdo projekcijų, judesio ir šviesų spektaklis, pasakojantis apie apie Kauną Lietuvai ir Europai.

„Žinią skleidžia Kauno balsai, pastatai ir praeities fragmentai – tai istorijos, artimos kiekvienam”,- sako „Sukilimo“ ir kitų didžiųjų 2022 m. renginių režisierius britas Chrisas Baldwinas.

Kartu su režisieriumi Chrisu Baldwinu „Sukilimui“ rengiasi ir jį kurti padeda keli šimtai meno, kultūros ir kitų sričių profesionalų. Tarp jų – išskirtiniais performansais pagarsėjęs prancūzų skulptorius Olivier Grossetête, kaunietis kompozitorius Antanas Jasenka, mados dizainerė Sandra Straukaitė, kostiumų kūrėjos Aleksandra Jacovskytė ir Julija Skuratova, dirigentas Modestas Pitrėnas ir Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, choras „Vilnius“, solistai Joana Gedmintaitė ir Merūnas Vitulskis, Kauno šokio teatro „Aura“ trupė, choreografai Birutė Letukaitė, Aušra Krasauskaitė ir Darius Berulis, jaunosios kartos Lietuvos poetai, video meno kūrėjai, Kauno valstybinio lėlių teatro butaforės bei daugybė kitų.

„Sukilimas“ – pirmasis iš trijų Šiuolaikinio Kauno mito trilogijos veiksmų, kurie vyks 2022- ųjų tėkmėje. Ši trilogija – tai trys didieji Europos kultūros sostinės metų renginiai, kurie žymės miesto virsmą į šiuolaikišką, laisvą ir savimi pasitikinčią bendruomenę. Tai – naujojo Kauno mito gimimas, o šios unikalios istorijos kūrėju gali tapti kiekvienas!

Daugiau informacijos:
● Pilna atidarymo renginių programa ir žemėlapis: www.kaunas2022.eu/sukilimas
● Visų metų Europos kultūros sostinės naujienos ir aktuali programa: www.kaunas2022.eu ir mobiliojoje programėlėje KAUNAS 2022

Bilietai
Renginio bilietų skaičius ribotas. Renginio bilietai yra nemokami. Bilietai galioja tik į didijį atidarymo renginį „Sukilimas”, vyksiantį Nemuno saloje, sausio 22 d. Į renginio teritoriją galės patekti tik asmenys, turintys Galimybių pasą ar jam prilygstančius dokumentus, kuriuos bus privalu pateikti renginio organizatoriams prieš patenkant į renginį.

Filmavimas ir fotografavimas renginio metu
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose šaltiniuose (žiniasklaidos priemonėse, socialiniuose tinkluose ir spaudoje)

COVID-19 saugumo reikalavimai
Renginio metu bus privalu laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių – saugaus atstumo laikymosi, nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimo ir kitų aktualių rekomendacijų.
 
Specialiuosius poreikius turintiems asmenims yra pritaikytas „Žmonių su negalia sektorius". Norintys patekti į šį sektorių, apsaugos darbuotojams turi pateikti ne tik bilietą, Galimybių pasą (ar jam prilygstantį dokumentą), bet ir neįgaliojo pažymėjimą ar specialiųjų poreikių pažymą. Šiame sektoriuje esantiems dalyviams asistuos apmokyti savanoriai.

Specialiuosius poreikius turintys asmenys kviečiami nemokamai pasinaudoti „Socialinis taksi“ paslaugomis, užpildant anketą internetinėje platformoje
https://bit.ly/Socialinis-taksi-Kaunas2022 arba skambinti: +370 687 440 01, darbo dienomis 9–18 val.

Renginio nuoroda: https://kaunas2022.eu/sukilimas/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
1-asis trilogijos veiksmas: SUKILIMAS, Kaunas 2022 - Europos kultūros sostinės atidarymas Š 2022-01-22 19:30 Prie Kauno Žalgirio arenos, Kaunas
Svarbi informacija

Kodas nemokamo bilieto gavimui: KAUNAS2022

Patekimui į renginį reikalingas galimybių pasas. Daugiau informacijos gpasas.lt
Bilietai išduodami tik internetu!


 

Žmonių su negalia sektorius randasi Akropolio parkavimo aikštelės 2-ame aukšte
Šie Bilietai yra skirti Žmonėms su negalia ir juos lydintiems asmenis


Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai: kiekvienam asmeniui privalomas bilietas
Amžiaus cenzas: nėra


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
VšĮ Kaunas 2022
Laisvės al. 36 Kaunas
info@kaunas2022.eu; +37061786632
Įmonės kodas: 304497759
PVM kodas LT100014614815
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Testas Kasoms 2021 Testas Kasoms 2021 - Kauno Žalgirio arena, Kaunas 0.01 - 22.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2021 PopuliarusPopuliarusMetų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2021 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 24.00 - 48.08
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Jazzu | Sapnas | Žalgirio arena PopuliarusPopuliarusJazzu | Sapnas | Žalgirio arena Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.00 - 49.18
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Nauja data) GIGI D'AGOSTINO MILLENNIUM 2000 FEST (Nauja data) GIGI D'AGOSTINO MILLENNIUM 2000 FEST Kauno Žalgirio arena, Kaunas 45.00 - 115.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Sting My Songs PopuliarusPopuliarusSting My Songs Kauno Žalgirio arena, Kaunas 57.20 - 112.10
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!