Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Atvyk su Smart taxi į Čarlis ir šokolado fabrikas koncertą COMPENSA koncerų salėje

S 2019-01-20 12:00
Smart Taxi
6.00 - 12.00
Atvyk į Čarlis ir šokolado fabrikas šou Vilniuje patogiai!
Įsigyk fiksuotos kainos SMART TAXI bilietą ir iš bet kurios Vilniaus miesto vietos į vienos populiariausių Airijos bei viso pasaulio atlikėjos koncertą COMPENSA SALĖJE Vilniuje atvažiuosi laiku, arčiausiai durų. Su vienu bilietu pasiimk ir du draugus (taksi gali važiuoti iki 3 keleivių).
Kiek kainuos? Žemėlapyje rask vietą iš kurios važiuosi SMART TAXI į koncertą. Kelionė iš 1 zonos kainuos tik 6 €, 2 zonos – 9 €, kitų Vilniaus miesto vietų – 12 €.
Įsigijęs šią paslaugą, renginio dieną iki 12 val. atsiųsk adresą, laiką, telefono numerį ir taksi bilieto numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.
Išsaugok bilietą iki koncerto pabaigos. Jis suteiks tau pirmenybę važiuoti SMART TAXI po koncerto namo.
Kiek kainuos kelionė namo? Į tą pačią zoną, iš kurios atvykai į koncertą – tiek pat, kiek vykstant į koncertą. Už kelionę namo taksi automobilyje atsiskaityk patogiai - grynais arba mokėjimo kortele.
SMART TAXI rūpi Tavo gera nuotaika.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Atvyk su Smart taxi į Čarlis ir šokolado fabrikas koncertą COMPENSA koncerų salėje S 2019-01-20 12:00 Smart Taxi 6.00 - 12.00
Svarbi informacija
Įsigijęs paslaugą, iki koncerto dienos 12 val. el.paštu dc.vilnius@smarttaxi.lt atsiųsk išvykimo adresą, laiką ir savo telefono numerį bei prisek Smart taxi bilietą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lietuva
Organizatorius
UAB ''PGS Group''
UAB ''PGS Group''
Gedimino pr.45-4 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta