Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Essential Looks Collection 1:2017

Pr 2017-04-10 11:00
Radisson Blu Hotel, Vilnius
80.00
ESSENTIAL LOOKS

Pirmą kartą Baltijos šalyse ESSENTIAL LOOKS kolekciją pristatys pasaulinio masto stilistas ir kūrybinis SACO akademijos direktorius RICHARD’AS ASHFORTH’AS!

Richard’as Ashforth’as - tarptautiniu lygiu žinomas stilistas ir “Schwarzkopf Professional” ambasadorius, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį ir užimantis svarbią poziciją korporacijoje “Vidal Sassoon”.

Richard’as yra vienas SACO - visame pasaulyje garsaus 10 salonų ir 11 akademijų valdančio tinklo - steigėjų ir kūrybinių direktorių.

Jis yra dirbęs tarptautinėje mados arenoje ir bendradarbiavęs su tokiomis žvaigždėmis iš kino, meno bei muzikos industrijų kaip Peter’is Lindbergh’as, David’as Bailey, Amerikos ir Didžiosios Britanijos “Vogue”, “Tatler” ir “ID”. Jį išgarsinęs renginys “NOISE” -  tai absoliučiai naujas požiūris į plaukų kirpimą - tai kūrybinė meno ir plaukų priežiūros sintezė.
Richard’as nuolat kuria novatoriškas kolekcijas ir ieško naujų iššūkių plaukų kirpimo pasaulyje.

Modern Ikon Collections

Žavingosios 6-ojo dešimtmečio Prancūzijos Rivjeros įkvėpta serija “OPULENT” persmelkta aistringos prabangos ir kerinčio tyrumo. “BEAT ICON” gimė iš 7-ojo dešimtmečio bitnikų kartos ikonų ir pulsuoja nenutrūkstamu miesto ritmu. Serijoje “COLORAMA” punk kultūros charizma susijungia su neoninės Tokijaus atmosferos nuotaika, atskleisdamos mums dabarties akimirką, kurioje atsiveria ateities horizontai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Essential Looks Collection 1:2017 Pr 2017-04-10 11:00 Radisson Blu Hotel, Vilnius 80.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 6 val.
Pertraukos: 1
Kalba: anglų ir rusų
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:

- Nuolaida su kodu

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Prezenta Baltic SIA
Brivibas iela 96-25 Riga
ofiss@prezenta.lv
Įmonės kodas 43603059582
PVM kodas LV43603059582