Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Graikiškas vakarėlis ''OLA, OPA!''

Pn 2017-03-31 20:00 - Š 2017-04-01 23:59
41.50 - 46.00
Graikiškas vakarėlis „OLA, OPA!”


Pasaulis dalinasi į dvi dalis: į graikus ir tuos, kurie  norėtų būti graikais. O žmonės dalinasi į tuos, kurie buvo Graikijoje ir norėtų grįžti, ir tuos, kurie nuvažiuos ir būtinai grįš!
Taip teigė patys GRAIKAI!
Kokios tos graikiškos šventės? Kas tai yra ir su kuo valgoma?
Mes tarkim, dažniausiai susirenkame, pasveikiname ir pasisveikiname, mes net turime laiką, kada turime atvykti ir kada būtų laikas jau ir namo!
Bet visa tai tikrai ne apie seniausią pasaulio tautą... Pas graikus viskas vyksta spontaniškai (bent jau mums taip atrodo), tačiau ne tiesiog linksmybės, o vos ne genetiškai užkoduoti veiksmai. Kartais atrodo, kad graikai gimsta jau mokėdami linksmintis ir gerai leisti laiką, kaip jie sako LENGVAI.
O kaip tada reikėtų apibūdinti jų šiandienos gyvenimą? Geriausia ką galima pasakyti, kad tai yra simbiozė tarp antikos istorijos ir modernaus, bet jokiais būdais ne sterilaus gyvenimo. Niekas nėra uždengta ar paslėpta – visi Atėnai, tarsi Realybės Šou. Aišku mes galvotume, kad „ne ne, jie visą tai daro tik dėl turistu...“ Iš tiesų dėl turistų yra daug kas! Tačiau, dėl šių svečių, kaip tik viskas vyksta ramiai, griežtai, pagal grafiką ir be jokios AISTROS. O dėl savęs!: gėlės skraido iš vieno galo į kitą, pinigai yra mėtomi virš galvų, o jau ką kalbėti apie pašnekesius salės atstumu tarp pašnekovų! .... Jei ir norėtumėte paklausti: O kam? Kodėl? Tai amžinas klausimas į kurį atsakymą žino tik patys Graikai. Jie daro dalykus, kurie jų kraujyje, o mums belieka tik įsijungti į jų linksmybes ir daug klausimų neklausinėti. Gal net pavyktų tokiu būdu užsikrėsti jų karšta siela ir neperstojama gera nuotaika!!!

Taigi paspausk PAUZĘ! Atsidurk tarp GRAIKŲ!
PASIDARYKIME OLA OPA KARTU!

Į bilieto kainą įskaičiuota degustacinė graikiška vakarienė (užkandis, salotos, karštas patiekalas ir desertas).

Tel. pasiteiravimui +370 671 84111
Internetinė svetainė: www.spyrosmetaxa.lt
Renginio vieta: graikų restoranas „Spyros Metaxas“,  Pilies g. 5, Vilnius
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai