Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

HBDS šou - Comedy Club / ХБДС шоу - Comedy Club | VILNIUS

A 2019-06-04 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
37.50 - 72.50

2019 metų birželio 4 d.Vilniaus Koncertų salė „Compensa“
2019 metų birželio
8 d. Palangos Koncertų salė

HBDS-Šou Vilnius

Garik Charlamov, Timūr Batrudinoiv, Demis Karibidis ir Adrej Skorochodov

 

Dėmesio! Kovo 8 -osios Tarptautinės moters dienos proga 20% nuolaida visiems bilietams. Nuolaida galioja iki kovo 11 d. Nuolaidos kodas: 0803

 

Birželio 4 d. koncertų salės „Compensa“  ir Birželio 8 d. Palangos koncertų salės scenose įvyks stulbinantis komedijų šou HBDS. Rusijos pagrindinio jumoro šou Comedy Club žvaigždės parodys savo programą. Jumoro meistrai bendraus su žiūrovais, sėdinčiais salėje, ir improvizuos. Kiekvienas pasirodymas nepakartojamas, todėl tokio Jūs daugiau nepamatysite ir neužgirsite niekur. Tai išskirtinis šou tik Jūsų mieste!

 

HBDS-šou – tai Garik Charlamov, Timūr Batrudinoiv, Demis Karibidis ir Adrej Skorochodov. Būtent jie sukurs neuždelsto veikimo jumoro bombą, kuri per kelias sekundes gali susprogdinti iš juoko.

 

Daugiau nei pusantros valandos interaktyvaus bendravimo su salėje sėdinčiais žiūrovais, improvizacijų, geriausi nesuredaguoti numeriai. Taip! Nepaisant to, kad Comedy Club laikomas pačiu „akiplėšiškiausiu“ jumoro šou televizijoje, ne visi ant padorumo ribos esantys skaniausi „gabalėliai“ patenka į eterį. Ir dabar tik Jūs turite galimybę pamatyti tai, ko taip ir neparodė per TNT!

 

„Mūsų gyvuose koncertuose visada karšta! Mes galime parodyti tai, kas dėl cenzūros nepatenka į televizijoje rodomą versiją. Taigi mes parodysime viską „ne tokį glamūrinį -nuglostytą“, - perspėja vienas iš šou dalyvių Garik Cherlamov. Jūs suprantate, kad būsimasis šou HBDS – tai iššūkis! Jeigu Jūs nebijote įžūlių juokelių, vertinate drąsų ir atvirą jumorą, vadinasi, tai kaip tik Jums!

Demis Karibidis: „Koncertuose mes daug improvizuojame, todėl kiekvienas koncertas yra unikalus“.

 

Nepraleiskite savo šanso 2019 metų birželio 4 d. Vilniuje ir 8 d. Palangoje, juk topiniai Comedy Club rezidentai važiuoja pas Jus. Leiskite sau vieną vakarą pamiršti cenzūrą, puikiai pailsėti ir ilgam pasikrauti pozityvia energija. Jeigu Jūs vertinate Comedy Club jumorą, tai Jūs tiesiog privalote įsigyti bilietus, juk antro tokio šanso pamatyti šį pasirodymą jau nebus.

 

/Rekomenduojamas amžius 16+/

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
HBDS šou - Comedy Club / ХБДС шоу - Comedy Club | VILNIUS A 2019-06-04 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 37.50 - 72.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos:
-20% nuolaida moters dienos proga. Nuolaida galioja kovo 2-11 dienomis. Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą: 0803
*Bilietų kiekis su nuolaida ribotas!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta