Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Konferencija ''Versli šeima 2018''

K 2018-05-17 10:00
Kauno Žalgirio arena, amfiteatras, Kaunas
Konferencija „Versli šeima 2018“

Renginio aprašymas

VERSLI ŠEIMA 2018 – jau trečią kartą Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojama konferencija esamiems ir būsimiems šeimos verslų kūrėjams ir dalyviams.

Ankstesnės konferencijos tapo „pažinčių tinklu“, kuris suburia šeimas, turinčias tiek išvystytus šeimos verslus, tiek ir tas šeimas, kurios turi noro, bet dar trūksta drąsos ir ryžto pradėti verslą.

Šiais metais konferencijoje savo patirtimi ir verslo istorijomis dalinsis svečiai iš JAV, Suomijos ir Ukrainos, gilinsimės į mūsų šalies šeimos verslams aktualius klausimus, o verslių šeimų atstovai pasidalins apie kylančius iššūkius santykiuose kuriant ir vystant šeimos verslą.

Konferencijos metu vyks konsultacijų ir šeimos verslų mugė, kurioje dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti verslo klausimais, o norintys – pristatyti savo produktus ir paslaugas. Taip pat konferencijos metu vyks šeimos verslo apdovanojimas.

Konferencijos programa ir kita naudinga informacija: http://www.vm.vu.lt/versli-seima-2018

Perkant bilietus į „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius yra taikomas „Žalgirio“ arenos mokestis (0,60 Eur). „Žalgirio“ arenos mokestį sudaro renginio apsaugos, pagalbinių darbuotojų (asistentų), patalpų valymo, nuotekų šalinimo, elektros ir vandens tiekimo, patalpų šildymo ir vėdinimo paslaugos. Papildomas mokestis taikomas rūbinės paslaugai (1,5 Eur/asm.), daiktų saugojimo paslaugai (2 Eur)
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Konferencija ''Versli šeima 2018'' K 2018-05-17 10:00 Kauno Žalgirio arena, amfiteatras, Kaunas
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 7 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- Šeimos nuolaida 2 asm.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810