Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kūrybinis susitikimas su ARTEMIJUMI TROJICKIU šou ''Mano gyvenimas dainose ir pasakojimuose''!

Š 2019-04-13 19:00
Paviljonas, Vilnius
22.00 - 31.00

Kūrybinis susitikimas su ARTEMIJUMI TROJICKIU –

šou „Mano gyvenimas dainose ir pasakojimuose"  įvyks Vilniuje balandžio 13 dieną!

 

Mieli bičiuliai, nuostabūs muzikos gerbėjai! Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad įžymusis Artemij Trojickij vėl atvyksta į Vilnių!

Susitikime su Jumis labiausiai išsimokslinęs, charizmatiškiausias ir didžiausią autoritetą pasaulyje turintys postsovietinio periodo muzikinis kritikas, mūsų širdis užkariavęs dar ir kaip iššūkius mėgstantis, protingas, sarkastiškai sąmojingas politologas – analitikas Artemij Trojickij yra pasiryžęs atsakyti į visus, net ir pačius kebliausius Jūsų klausimus!

Pasakoti apie jį trumpai – bergždžias reikalas, nes jo kūrybos, karjeros ir asmeninio gyvenimo istorija kupina tokių netikėčiausių, intriguojančių ir tiesiog fantasmagorinių subtilybių, kad paprasčiau yra Wikipedijoje surinkti mūsų herojaus vardą bei pavardę ir stulbinančios informacijos lavina sustiprins artėjančio renginio unikalumą!

Legendinis muzikinis kritikas ir žurnalistas. Pirmasis SSSR didžėjus. Paskutiniųjų žurnalistinių puslapių Karalius. Pirmojo tarybinio roko festivalio organizatorius. Pagrindinių tarybinių roko žvaigždžių Krikštatėvis. Pirmųjų tarybinių knygų apie rokenrolą Autorius. Kultinių muzikinių radijo ir televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas. „On-line“ (tiesioginių) laidų apie roko istoriją Autorius.  Kultūrtregeris, snobas, kino aktorius, emigrantas, politikos apžvalgininkas ir disidentas. Аrtemijų Trojickį vadina įvairiai. Jis jau 40 metų  yra absoliutus muzikos autoritetas ne tik Rusijoje, bet ir už juos ribų. Ir taip toliau, ir taip toliau...!

Kitaip nei per pirmą susitikimą, kai Artemij Trojickij pristatė filmą apie save, dabar pirmame iš planuojamų, ir, tikimės, ateityje tapsiančių reguliariais, susitikimų su kodiniu pavadinimu „SENIO ARTEMIJAUS DISCOTEKA“ vyks teatralizuotas didžej-setas ir kūrybinis pasimatymas „Mano gyvenimas dainose ir pasakojimuose"!

Renginys vyks balandžio 13-ąją 19 val. vieninteliame Vilniuje džiazo klube „Paviljonas“ (Pylimo g. 21B, Vilnius). 2 valandas truksiantis pasimatymas su Muzikinio pasaulio Meistru dovanos Jums daugybę pozityvių emocijų, sveiko humoro dozę ir „marias“ pažintine prasme naudingos informacijos!

Bilietai prie patogių staliukų (o jų tikrai nėra labai daug) parduodami
visose Bilietai.lt kasose

Informacija apie vakarą ir bilietų užsakymas telefonu:+370 671 76 502

Pasiūlymai asmeniniam bendradarbiavimui:+370 618 01 331

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kūrybinis susitikimas su ARTEMIJUMI TROJICKIU šou ''Mano gyvenimas dainose ir pasakojimuose''! Š 2019-04-13 19:00 Paviljonas, Vilnius 22.00 - 31.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų ir anglų
Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Pylimo g. 21B Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius