logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti
Transliaciją stebėkite čia -->  www.laimesforumas.lt
Registracijai patvirtinti, savo bilieto galiojimo dieną,  įveskite savo el. pašto adresą bei bilieto KODĄ - barkodą.

 

Pirmą kartą Lietuvoje – psichologinio atsparumo ir emocinio intelekto konferencija „Laimės Forumas“.

Ar galime sumažinti savo stresą, nerimą, išbristi iš depresinių būsenų? Ar galime dirbti su didesniu užsidegimu? Ar galime būti laimingi - kaip individai ir kaip laiminga šalis? Visi atsakymai į šiuos klausimus yra „Taip“. Bet yra vienas „bet“ – tam reikia turėti žinias ir įrankius, mat laimė neateina savaime, ją reikia susikurti patiems. Todėl subūrėme naujosios kartos psichologijos ir psichoterapijos ekspertus, mokslininkus, psichiatrijos specialistus, visuomenės ir verslo elitą, kad ištisas dvi dienas mums padėtų nuosekliai susigaudyti savo vidiniuose procesuose ir žingsnis po žingsnio keliauti laimės link. Forumo organizavimą patikėjome solidžiausios Lietuvoje konferencijos - Lietuvos Davosas organizatoriams.

Penktadienis – emociniam intelektui, šeštadienis – psichologiniam atsparumui

Forumą pradėsime penktadienį, nuo emocinio intelekto lavinimo. Būtų sunku rasti kitą žmogų, kuris šia tema žinotų daugiau nei Aad Jcm Van Vliet – šveicarijoje gyvenantis tarptautinis vadovų ir lyderystės treneris, situacinės lyderystės bei žmonių sinergijos modelių praktikas, BMI instituto dėstytojas. Kokį vaidmenį post-covidinėje eroje reikš emocinis intelektas? Ar galime išmokti empatijos, nuoširdžios komunikacijos? Kuo kūryba susijusi su stabilia psichika? Ar žinių perteklius gali mums pakenkti? Kaip emocinį intelektą įdarbinti produktyvumui ir pelningumui didinti? Kaip perdegus darbe - pasveikti ir tokios klaidos nekartoti? Šiuos ir daugybę kitų klausimų Laimės Forumo emocinio intelekto dieną padės atsakyti jau minėtas Aadas, superkompanijų Google ir Apple atstovai, Lietuvos verslo elitas, visuomenės veikėjai ir mokslininkai. O diskusijas moderuos ir gilins geriausi psichologijos ekspertai iš Pauzės komandos, vedami Pauliaus Rakštiko.

Išsimiegoję, startuosime su itin solidžiu šeštadienio programos sąstatu – smegenų mokslininkai, psichoterapeutai, neurologai bei garsiausi visuomenės veikėjai dėstys ir diskutuos svarbiausiomis mūsų gyvenimo temomis – iš ko susideda laimė ir kur jos ieškoti? Nuo streso valdymo iki nerimo šaltinių suvokimo bei panaikinimo, nuo pinigų ir laimės sąsajos iki fobijų įveikimo vos per pusdienį. O kur dar ekspertų patarimai kaip teisingai maitintis ar mokslo daktarių duetas apie nemigą ir jos gydymo būdus. Viską vainikuos įtraukianti ir nuraminanti vakaruose plačiai taikoma meno terapija. Psichologinio atsparumo mokins tokie pranešėjai kaip Dr. Julius Neverauskas, Rytis Juozapavičius, Vlada Musvydaitė, Dr. Alicja Juškienė, Dr. Evelina Pajėdienė ir dešimtys kitų geriausių savo sričių ekspertų ir profesionalų.

Dėmesys praktiniams mokymams

Siekiant bet kokių permainų, reikalingos nuolatinės ir nuoseklios pastangos. Juk norint raumeningo kūno reikia nuosekliai sportuoti, tad ne išimtis ir pokyčiai mūsų psichinėje sveikatoje. Laimės Forume ne tik bus ieškoma būdų kaip tapti laimingesniais suprantant savo mintis bei emocijas, tačiau ypatingas dėmesys bus skirtas praktiniams mokymams. Laukia virš dviejų valandų meditacijos, atidžios mitybos, streso valdymo ir moderniausių vakarietiškų kūrybiškumo lavinimo metodų. Šiuos metodus taiko tokie pasauliniai lyderiai kaip Bill Gates, Oprah Winfrey, Will Smith, Michael Jordan ir kt.

 

Nuotolinė konferencija ir bilietai

Laimės Forumas vyks vasario 26-27 dienomis nuotoliniu būdu - internetu. Bilietus galima įsigyti tiek į pilną forumo programą, tiek į kiekvieną dieną atskirai.

 

 

Renginio nuoroda: http://www.laimesforumas.lt

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti