Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujametinis vakarėlis viešbutyje Radisson Blu Hotel Lietuva 4*

Pr 2018-12-31 21:00
Radisson Blu Hotel, Vilnius
26.00 - 130.00
Geriausia Jūsų Naujųjų Metų šventė visai šeimai viešbutyje Radisson Blu Lietuva 4* (programa rusų kalba)

Ar norėtumėte taip išskirtinai ir linksmai sutikti Naujuosius Metus, kad įspūdžiai apie šią šventę išliktų atmintyje ilgam? Tuomet kviečiame Jus į Naujųjų Metų šventinį banketą, kuris vyks viename iš geriausių Vilniaus viešbučių - Radisson Blu Lietuva!

Čia Jūsų lauks:

• Puiki PRAMOGINĖ PROGRAMA RUSŲ KALBA: Jus linksmins ir džiugins profesionalus vakaro vedantysis ir muzikos grupė, nuotaikingi žymaus iliuzionisto Manto Wizard pasirodymai, spalvingas grupės „Venus“ šokių šou ir uždegantys unikalaus lietuviško instrumento – skrabalų – ritmai.

• ATSKIRA PROGRAMA MAŽIESIEMS VAKARO  SVEČIAMS: tuo tarpu, kol suaugusieji mėgausis programa pagrindinėje salėje, vaikų laukia linksmi ir nepakartojami nuotykiai kartu su populiariaisiais herojais - Elza ir Besmegeniu Olafu.

• GAUSUS ŠVENTINIS STALAS, tad galėsite pasimėgauti net 20-čia išskirtinių šventinių patiekalų, paruoštų specialiai Jums vieno geriausių Vilniaus virtuvės šefų: įvairiais šaltais užkandžiais, salotomis, karštais patiekalais ir puikiu šventiniu tortu.

• SPECIALIAI NAUJŲJŲ METŲ šventei dekoruota salė su papuošimais ir dekoracijomis, EGLUTĖ ir, be jokios abejonės - SENIS ŠALTIS.

• GALIMYBĖ UŽMIRŠTI VISUS KASDIENIUS RŪPESČIUS, atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką kartu su draugais arba užmegzti naujas pažintis.

• DOVANĖLĖ kiekvienam mažajam dalyviui ir šventiniai prizai suaugusiems.


Pramoginė programa rusų kalba nuo 21:00 iki  03:00 val.:

• Muzika gyvai viso vakaro metu, muzikinė grupė;
• Spalvingi grupės „Venus“ šokiai;
• Žymaus mago, iliuzionisto, daugelio tarptautinių konkursų laureato Manto Wizard pasirodymai;
• Maestro Regimanto Šilinsko pasirodymas, atliekamas unikaliu lietuvišku instrumentu – skrabalais. Išskirtiniai ir ypatingai aukšto lygio maestro pasirodymai buvo ne kartą itin aukštai įvertinti ne tik tarptautinių konkursų, koncertų, bet ir valstybinių priėmimų metu.
• Pramoginė programa vaikams su Besmegeniu Olafu ir princese Elza – „Vasaros beieškant Naujųjų Metų naktį“ (2-jų valandų trukmės vaikų laisvalaikio organizatoriaus “Mažasis Genijus” animacinė, interaktyvi programa atskiroje salėje).

 

Renginio nuoroda: http://balticblues.com/news/novyi-god-dlia-vsei-semiyi-v-radisson-lietuva/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujametinis vakarėlis viešbutyje Radisson Blu Hotel Lietuva 4* Pr 2018-12-31 21:00 Radisson Blu Hotel, Vilnius 26.00 - 130.00
Svarbi informacija
SVARBU - įsigijus bilietus, būtina vardinė vietų registracija  el. paštu nurodytu ant bilieto

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~20:30
Renginio trukmė: ~6:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- vaikams iki 3 metų bilieto kaina 26 Eur
- vaikams iki 12 metų bilieto kaina 86 Eur
- iki 20 metų bilieto kaina 105 Eur
Kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius