Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Paskaita - Grafai Tiškevičiai. Lektorė Henrieta Miliauskienė

Š 2018-11-10 14:00
Akmenėlių dvaras, Pakruojis
Grafai Tiškevičiai - nuo Egipto skarabėjų iki vinių fabrikų ir kurortų
◦ Mitai / nemitai apie 99 dvarus
◦ Mokslo ir technikos naujovių kadrilis grafų dvaruose
◦ Aistra keliauti ir kolekcionuoti

Lektorė Henrieta Miliauskienė

ŠEŠTADIENIO POPIETĖS

Kiekvieną šeštadienį, antrą valandą Akmenėlių dvare. Kaip laikrodis. Popietės su išskirtinėm Lietuvos asmenybėm. Istorijos pamokos židinio šviesoje. Kad primintume sau ir kitiems - Lietuva yra mūsų visų krantas. Įžiebsime drauge švyturį, rodantį kelią namo!

Junkis prie mūsų paskaitų! Esi čia laukiamas.

APIE MUS:

Akmenėlių palivarkas nuo 1780 m. priklausė vokiečių kilmės baronui Teodorui fon der Ropui. Dvaras yra šimtamečių medžių paunksmėje, ant Kruojos upės kranto. Dvare lankydavosi daug svečių - daugiausia vokiečių tautybės iš apylinkės dvarų, atvykdavo ir ponų iš Kauno. Visą vasarą svečiuodavosi šeimininko tėvai ir sesuo iš Danijos. Tai buvo kunkuliuojanti gyvybe ir džiaugsmu vieta susitikimams, maudynėms Kruojos upėje. Akmenėlius dabartinė savininkė Edita Aperavičienė įsigijo 2007 visiškai apleistą ir pusiau sugriuvusį. Reikėjo įdėti labai daug pastangų ir lėšų, kad jis taptų grožio oaze ir ramybės uostu jos šeimai. Plynas laukas virto sodu, o namai privalėjo tęsti tai, kas buvo nutraukta sovietų okupacijos metais - šeimos tradicijas, bendrystę, dalinantis jomis su greta esančiais. Istorija visada greta mūsų. Išsaugoti šias tradicijas mums yra labai svarbu, todėl rengiame kultūros popietes ir susitikimus su įdomiais žmonėmis, aktoriais, menininkais. Čia jungiame kultūrą su išskirtiniu, savitu gyvenimo stiliumi. Akmenėlių dvare galima pajodinėti, maloniai praleisti laiką, atsipalaiduoti, gėrėtis nuostabia gamta, galima įsigyti meno kūrinių. Akmenėliai jungia kultūrą ir kokybišką gyvenimo stilių. Stengiamės, kad kartą atvykę, šios vietos nepamirštumėte niekada! Semper verum. Visada tikra.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Paskaita - Grafai Tiškevičiai. Lektorė Henrieta Miliauskienė Š 2018-11-10 14:00 Akmenėlių dvaras, Pakruojis
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:30
Renginio trukmė: ~5:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Petrašiūnų g. 6, Akmenėliai Pakruojis Lietuva
Organizatorius
VŠĮ Akmenėlių dvaras
Petrašiūnų g. 6, Akmenėliai Pakruojo r.