Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeliamas) Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną''

S 2020-04-19 18:00
Vilnius Jazz Bar, Vilnius

Informuojame, kad balandžio 19 dienos renginys Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' neįvyks. Nauja data bus paskelbta po valstybinio karantino.
Bilietai liks galioti tie patys. Kam netiks nauja data bus galimybė grąžinti bilietus. Daugiau informacijos apie grąžinimus po karantino.

 

Per 1300 savo pasirodymų iliuzionistas Justinas Malinauskas parodė labai daug ir Į MIKROFONĄ pasakė labai daug. Bet tikrai ne viską. Vieni įdomiausių, juokingiausių ir labiausiai -confidential- dalykų liko nutylėti ir neparodyti. Netyčia? Tikrai ne - specialiai. Specialiai tam, kad šiuos dalykus išgirstum (ir pamatytum) jo naujame magijos pasirodyme “NE Į MIKROFONĄ”. 

 

Vakaro metu išgirsi tai, ko Justinas niekada nesakė Į MIKROFONĄ savo žiūrovams EVER (ir niekada nesakys). Laukia triukai su istorijomis iš Justino profesinio gyvenimo: išgirsi ir PAMATYSI, kokius triukus Justinas rodė policininkams reido metu 01:30 nakties, kaip Justinas pasirodymą atliko labiausiai saugomoje vietoje Lietuvoje, kaip Justinas su magijos triuku padėjo pasipiršti. O taip pat sužinosi, kaip DIRBTINIS INTELEKTAS MOKOSI MELUOTI, kodėl ŠALTOJO KARO metu vyrai spoksojo į ožkas, kodėl DIEVAS NEŽAIDŽIA KAULIUKAIS ir išmoksi groti pianinu net nepažinodamas natų.

 

Nejungsim mikrofono, todėl vietų skaičius itin ribotas - tik 25. Jeigu jau teko būti Justino kokiame nors pasirodyme, esi labai kviečiama(s), nes “NE Į MIKROFONĄ” - naujo formato ir naujų triukų programa. Jeigu apie Justiną dar neteko nieko girdėti, nes jis dar nelaimėjo “Lietuvos talentų”, tai čia puiki proga pradėti pažintį.

 

Susitinkame vietoje, kuri alsuoja meile gerai muzikai ir knygoms - VILNIUS JAZZ BAR Rūdninkų knygynas.

 

Privaloma registracija biliete nurodytais kontaktais!

Renginio nuoroda: http://www.vilniusjazzbar.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeliamas) Justino Malinausko magijos šou ''Ne į mikrofoną'' S 2020-04-19 18:00 Vilnius Jazz Bar, Vilnius
Svarbi informacija
Privaloma registracija biliete nurodytais kontaktais!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki regninio
Renginio trukmė: ~1:45
Pertraukos: ~15 min.
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-9
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilnius Jazz Bar
Rūdninkų g. 20, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Rūdninkų knygynas
Pylimo g. 50-4 Vilnius
info@rudninkuknygynas.lt, +37052610266
Įmonės kodas: 302617252