Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PLK jaunimas | VILNIUS

Pn 2018-12-07 19:30
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
8.00
Pirmą kartą Lietuvoje Pasaulinės lyderystės konferencijos renginys, skirtas jaunimui!

Prisijunk prie šimtų jaunųjų Lietuvos lyderių kartu ieškant ir atrandant atsakymus, kaip tapti geresniu! Būk įkvėptas dorai lyderystei!

Vakaro programoje UNITY™ BAND ir MaNNazz koncertas, naujas Simon Sinek video pranešimas „Begalinio ir baigtinio žaidimo strategijos“ bei įkvepianti „Kulinarijos studijos“ virtuvės šefo Gian Luca Demarco kalba „Būk drąsus, ruoškis nuotykiui“!

--------

Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) Lietuvoje organizuojama jau devintus metus. Tai dviejų dienų renginys, kuriame video ir gyvų pranešimų metu dalyviai mokysis iš pasaulio bei Lietuvos geriausiųjų. Šiandien Pasaulinė lyderystės konferencija rengiama daugiau nei 400 pasaulio miestų ir daugiau nei 125 šalyse. Ji pakeitė ir toliau daro įtaką daugeliui pasaulio lyderių.

UNITY™ BAND

Krikščioniška pop-electro muzikos grupė, atliekanti visame pasaulyje žinomų krikščioniškos muzikos atlikėjų (Hillsong Young&Free, Bethel, TobyMac) kūrinius lietuvių kalba. Grupę sudaro jauni, veiklūs ir šiuolaikiški muzikantai bei vokalistai, komandos narių skaičius nėra pastovus - jis nuolat keičiasi. UNITY™ savo veikloje ir kūryboje visada remiasi pamatinėmis krikščionybės vertybėmis ir savo vizija suvienyti visas krikščioniškas Lietuvos bendruomenes.

youtu.be/Jo5soxhNbWc
youtu.be/r-ZI89Zhes0
youtu.be/_gLSS_sNSXM

MaNNazz

Interpretacinės šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kuriantys modernią elektroninę mozaiką, kurioje esama nemažai „ambient“, „drum&bass“ bei „atmospheric“ muzikos elementų. Pagrindinis šio elektroninės muzikos dueto išskirtinumas yra tas, kad visi garsai yra įrašinėjami gyvai (Live Looping), tad pasirodymo metu visi turi galimybę ne tik mėgautis muzika, bet ir gyvai stebėti, kaip ji gimsta. Muzikantai anaiptol nėra naujokai scenoje. Viena iš šio dueto atstovių yra jau daug kam gerai žinoma vokalistė, dainų autorė bei atlikėja Kami (Kamilė Kielatė), jau 13 metų muzikuojanti profesionalioje scenoje. Antrasis dueto narys Bogis (Bogdan Sienkievič) yra daugkartinis beatbox čempionatų nugalėtojas bei „Beatbox Family“ narys, šiuo metu taip pat aktyviai koncertuojantis su „Vilnius Massive“.

youtu.be/I8hbuF9CWEg
youtu.be/61Aj0z8ys-I
youtu.be/GGXufTjvm9g

Simon Sinek

Optimistas iki kaulų smegenų. Tvirtai tikintis šviesia ateitimi ir mūsų sugebėjimu kurti ją kartu. Geriausiai žinomas kaip koncepcijos „Pradėk nuo Kodėl“ kūrėjas ir populiarintojas. Jo pranešimai šia tema per „TED-talk“ yra treti pagal populiarumą. S. Sinek yra ir New York Times bestselerių autorius. Naujausia jo knyga „Begalinis žaidimas“ turėtų pasirodyti jau šį rudenį.

Gian Luca Demarco

Po intensyvių studijų Šiaurės Italijoje grįžo į Vilnių vadovauti „Kulinarijos studijai“. Tai – pirma tokio tipo kulinarijos mokykla Lietuvoje, kur susitinka maisto gaminimo entuziastai, pradinukai ir profesionalai. Gian Luca trykšta energija ir noru eksperimentuoti virtuvėje gali užkrėsti net prisiekusį pusgaminių mėgėją.


Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia:
www.facebook.com/events/676671136052950
www.facebook.com/events/740680222946864

Organizatoriai:
Miesto bažnyčia
Gerosios Naujienos Centras
LCC tarptautinis universitetas
Willow Creek Association
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PLK jaunimas | VILNIUS Pn 2018-12-07 19:30 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 8.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
LCC tarptautinis universitetas
Kretingos g. 36 Klaipėda