Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Psichologės Annos Iotko atvira paskaita-konsultacija ''PMS'' - ''Pinigai. Meilė. Seksas.''

Š 2019-04-06 18:00
Vilniaus Universiteto Teatro salė, Vilnius
25.00 - 96.00

“PMS“ -  „PINIGAI. MEILĖ. SEKSAS.“ 

(sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą!) 

Į Lietuvą atvyksta santykių mitų griovėja, pasaulio moterų pasitikėjimą ir pripažinimą pelniusi santykių ekspertė Anna Iotko!

Charizmatiška, puikų humoro jausmą turinti, nepaprastai moteriška, spinduliuojanti žavesiu, švelnumu, ramybe ir elegancija.

Ji nebijo aštrių temų, kalba drąsiai ir atvirai apie visus santykių aspektus.

Jos patarimai – tai paprastos ir aiškios praktinės rekomendacijos.

Jos metodika paremta ilgamete praktika bei giliomis žiniomis apie žmogaus fiziologiją ir veiksminga jų interpretacija. 

Individualią bei grupinę psichoterapiją praktikuojanti psichologė pirmą kartą atskleis netikėčiausias sėkmingų santykių paslaptis plačiai auditorijai!

Jokių nuobodžių mokslinių teorijų, jokių ezoterinių apeigų ir nuostatų, jokių feministinių šukių, jokių vedų principų apžvalgų. Tai absoliučiai naujas matymas ir naujas pateikimas.

Gyva paskaita - tai tikras interaktyvus šou-pasirodymas, kuris paremtas netikėtų asociacijų žaidimais bei emociniu kontaktu su žiūrovėmis.  

Atviros konsultacijos metu galėsite tiesiogiai užduoti bet kokius rūpimus asmeninius ir intymius klausimus ir gauti 100% veikiančius patarimus.

Provokuojanti, ypatingo formato paskaita “PMS“ -  „PINIGAI. MEILĖ. SEKSAS.“ - tik moterims -   įvyks Vilniuje, balandžio 6 d.

Populiariausia Rytų Europos psichologė, daugiau nei 15 metų stažą turinti aukštos kvalifikaсijos diplomuota į kūno orientuotos psichoterapijos specialistė, genderinės psichologijos žinovė, unikalios autorinės metodikos įkūrėja konsultuoja ne tik moteris. Jos klientai - įtakingi verslininkai, politikai, šou-verslo žvaigždės.

Pirmoje santuokoje patekusi į emocinės nepriklausomybės spąstus, Anna buvo priversta ieškoti išeities savarankiškai, būtent tuo metu pradėjo intensyviai mokytis pas geriausius psichologus.

Įgijusį išsilavinimą Maskvoje Anna Iotko nusprendė mokslus pratęsti JAV. Jos mokytojas - pasaulinio lygio specialistas, vienas garsiausių šiuolaikinės psichoterapijos atstovų, Stanfordo universiteto profesorius, psihoterapeutas, kurio psichoterapinės novelės ir romanai tapo pasauliniais bestseleriais - Irvin D. Yalom.

Pasirodymo metu bus kalbama itin tiesmukai: bus aptariamos pačios opiausios, visas moteris jaudinančios temos, bus atskleidžiamos sėkmingų ir laimingų santykių paslaptys bei išvardintos klaidos, kurias daro 99% moterų. Galbūt, paskaitos metu patirsite lengvą šoką, sužinojusios, kaip dažnai klystame ir kaip paprasta tai pakeisti.

Suprasite, kas yra meilė sau, kaip jūsų seksualumas įtakoja jūsų gyvenimą, vyrus ir jus supantį pasaulį, kokia yra pinigų reikšmė santykiuose ir kaip pagaliau pašalinti visas kliūtis bei atverti kelią į sielos ramybę, aiškumą ir laisvę.

 

Informacija apie renginį ir bendradarbiavimą: +370 686 94893;
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Psichologės Annos Iotko atvira paskaita-konsultacija ''PMS'' - ''Pinigai. Meilė. Seksas.'' Š 2019-04-06 18:00 Vilniaus Universiteto Teatro salė, Vilnius 25.00 - 96.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

*TIK MOTERIMS (vyrai į salę nebus įleidžiami).

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 45 min. iki renginio
Renginio trukmė: 3 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Universiteto g. 3 (VU Centriniai rūmai) Vilnius Lietuva
Organizatorius