Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Rokas Bernatonis Magijos šou ''Made in Las Vegas'' | Kaunas

Pn 2018-12-28 19:00
Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas
19.38 - 30.00
ROKAS BERNATONIS
LIVE SHOW
„MADE IN LAS VEGAS“Savam krašte pranašu nebūsi , - sako sena magiška patarlė, tačiau iliuzionistas Rokas Bernatonis nepaiso jokių taisyklių ir jau ketvirtus metus iš eilės, Lietuvoje organizuoja iki šiol jokio pelno jam neatnešusį, tačiau žiūrovus visus tris kartus į sąmonės paribius nubloškusį magijos šou! Jei tai skamba įmantriai, atvykite į šou – sužinosite tikrąją žodžio „įmantru” reikšmę.

Šį kartą, aistra burtams ir meilė gimtajam kraštui Roką pargina į Lietuvą tiesiai iš magijos įsčių -  Las Vegaso, kur patirtį ir žinias apie šį mistinį amatą vaikinas semiasi iš labiausiai pasaulyje pripažintų šios srities specialistų.

Las Vegase surengęs ne vieną savo live show, į Lietuvą Rokas parveža tikrai ne triušį skrybėlėj ir ne monetą už ausies – šitą matysite įvairiuose Lietuvos talentų projektuose. Gyvajame Roko magijos spektaklyje Jūsų dėmesį prikaustys aukščiausio lygio iliuzionistas, „burtininkas“, kurio triukams atsistoję plojo garsiausi pasaulyje magijos meistrai.

Nors Rokas kuklus ir būsimą savo pasirodymą vadina „geriausiu magijos šou Baltijos šalyse“, galite neabejoti – artistas iš Lentvario „nuspjaus“ daug toliau. Juk būtent šiam, Vilniaus priemiesčio vaikėzui, priklauso net du Pasaulio Gineso rekordai, apie kuriuos buvo kalbama visame pasaulyje, įskaitant net ir lietuvuviškus TV kanalus (kurie, kaip žinote, transliuoja tik  pačią svarbiausią informaciją).

Kalėdinis Roko Bernatonio magijos šou „Made in Las Vegas“ garantuoja pačią aukščiausią magijos kokybę, „stand up comedy“ lygio humorą, neįprastus žandikaulio atvėpęsius , bei grupinę magiją, kurios netikėtumą patirsite gruožio 27, 28, 29 dienomis, Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

Skubėkite! Nes bilietai, kaip ir pinigai prieš šventes, turi magišką savybę ištirpti!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Rokas Bernatonis Magijos šou ''Made in Las Vegas'' | Kaunas Pn 2018-12-28 19:00 Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas 19.38 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 25 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 30% asmenims su negalia ir jį lydinčiam asmeniui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% perkant 3 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
VšĮ Renginių fabrikas
VšĮ Renginių fabrikas
Debreceno g. 46-34 Klaipėda