Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Sąmoninga vaiko ateitis

K 2019-12-12 19:00
Panorama Hotel Vilnius, Vilnius

Sąmoninga vaiko ateitis yra svarbiausias šeimos pamatas. Artėjant šv. Kalėdoms norime Jus pakviesti į sąmoningą susitikimą, kurio metu Jūs išmoksite svarbiausius vaiko auklėjimo niuansus, bei kaip šiuolaikiško gyvenimo sukūryje sukurti stiprų ryšį su vaiku per trumpą laiką. Pristatysime Jums tinkamą šeimos modelį bei kaip pagerinti vaiko finansinę gerovę ateityje.

Renginio vedėjai:
Natalja Mamedova-Ryčkovė – sertifikuota Geštalto psichoterapijos, kūno sąmoningumo ir koučingo specialistė. Konsultuodama vadovaujasi holistiniu požiūriu į žmogų, jos dėmesio centre – sąmoningumo gilinimas. Natalja įsitikinusi, kad savo minčių, jausmų, kūno pojūčių, dvasinio patyrimo ir aplinkos įsisąmoninimas sukuria laimingą visavertį gyvenimą.

Greta Krušaitė- pradėjusi sąmoningumo kelią supratau, kad norint gyventi visavertį gyvenimą šeimoje būtina tobulinti visas vaiko gyvenimo sritis:  dvasinį pasaulį, plėsti socialinę aplinką, mokinti dvasingumo, rūpintis vaiko finansiniu raštingumu, stiprinti vaiko sveikatą ir plėsti vaiko intelektą.

Kristijonas Čiuplinskas - mano didžiausia svajonė yra perteikti savo įgytas žinias kitiems žmonėms, nepaisant to, kad man dar tik 26 metai. Manau, ne amžius lemia mūsų žinias, o tai, kiek mes į save investuojame. XXI a. mes esame susikoncentravę į išorę, bet ne į save, mes sekame tai, ką mums pateikia ekranas, taip tapdami vartotojiška visuomene ir neretai pametame save.
Pasaulyje, kuriame gali būti bet kuo - buk savimi!

Partneriai:
Neoross.com
Steve Stepanoff transformation
Natalija Mamedova-Ryčkovė

Renginio tikslas:
Paliesti svarbiausias šeimoje vertybes ir kurti tvirtus šeimos santykius.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Sąmoninga vaiko ateitis K 2019-12-12 19:00 Panorama Hotel Vilnius, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Panorama Hotel Vilnius
Sodų g. 14 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Sąmoningumo renginiai, MB
Lvovo g. 81-71, Vilnius
samoningumorenginiai@gmail.com/+37067426909
Įmonės kodas: 305342167