logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Santykių astrologija - kaip mes veikiam vienas kitą?

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Kviečiame dalyvauti poilsinėje-pažintinėje savaitgalio stovykloje vedų astrologijos tematika. Stovykla vyks sodyboje “Laumžirgių žemė” liepos 30 d. - rugpjūčio 1 d.

Turėsite galimybę pailsėti, išbandyti įvairias rytų kultūros praktikas kūnui bei sielai ir susipažinti su vienu iš seniausių mokslų apie žmones - astrologija. Stovykla skirta ne tik patyrusiems astrologams. Gautas žinias galėsite pritaikyti kasdieniniame gyvenime santykiuose su artimaisiais net ir tuo atveju, jei astrologija dar tik pradėjote domėtis. O jei astrologija domitės daugelį metų - galėsite pasitikrinti savo žinias bei gauti naujų įžvalgų, kurios bus naudingos interpretuojant astrologines gimimo kortas (gimimo horoskopus). Stovyklos metu bus naudojamas vedinis (sidereal) horoskopas ir šiaurės Indijos atvaizdavimo kortoje stilius (diamond chart). 

Plačiau apie renginį….

 

Stovyklos tema: Santykiai tarp planetų ir žmonių pagal vedų astrologiją

Iš patirties žinome, kad susitikus su vienais žmonėmis, iš karto jaučiame draugišką ryšį, prie jų gera būti, o kiti žmonės jau nuo pat pradžių erzina ir vargina. Su vienais oponentais smagu ginčytis ir iš to vyksta progresas, o su kitais tik išeikvojame energiją. Kodėl būna, kad pirmas įspūdis nepasitvirtina pažinus žmogų artimiau? Kodėl vienos santuokos aistringos ir trumpos, o kitos - ilgos ir skausmingos? Kodėl atsiradus sutuoktiniui ar gimus vaikui gali smarkiai pasikeisti tam tikrų sričių (pvz. profesijos, sveikatos ir kt.) sėkmė?

Astrologijos mokslas duoda priemones nustatyti šią santykių dinamiką ir atpažinti būdus, kurie gali mums padėti kurti prasmingesnius ir abipusiai naudingesnius santykius su šeimos nariais, artimaisiais, kolegomis ir kitais mums svarbiais žmonėmis.

Viena iš tokių fundamentalių metodikų ir bus stovyklos tema. Ši metodika - tarpusavio santykio tarp planetų/ženklų/būstų analizė. Ką reiškia, kai du elementai zodiako rate, kurį sudaro 12 ženklų, yra tame pačiame ženkle (1/1 santykis), greta esančiuose ženkluose (2/12 santykis), arba toliau vienas nuo kito (3/11, 4/10, 5/9 ir 6/8 santykis)? Kaip tai prasmingai pritaikyti analizuojant gimimo horoskopą bei santykius tarp dviejų žmonių, jei žinome jų gimimo duomenis?

Vedų astrologija turi daug metodikų - joms įsisavinti gali neužtekti net viso gyvenimo. Tačiau kai kurios iš jų yra pakankamai universalios ir taikomos plačiai visoje astrologijoje kaip pagrindas, todėl jas galima analizuoti savarankiškai kaip atskirą temą. Jas netgi rekomenduojama įsisavinti pradedantiesiems prieš mokantis pažengusiems skirtą medžiagą, nes jos tampa esminiu “raktu” į sudėtingų metodikų supratimą.

Šioje stovykloje aptariama metodika yra būtent vienas iš tokių “raktų”. Ją įvairiuose kontekstuose naudoja visi žinomiausi vedų astrologijos autoritetai. Ji taikoma tokių senovės išminčių (riši) tekstuose kaip Brihat Parashara Hora Shastra, Jaimini Sutras ir kt. Tačiau kaip ir viskas astrologijos moksle, praktinės detalės yra paliekamos mokytojo-mokinio santykiui, kur žinios yra perduodamos individualiai per daugelį kartų suformuotas tradicines mokyklas (parampara).

 

Lektorius: Andrius Kavoliūnas

“Astrologija man yra hobis, aistra ir galimybė geriau pažinti žmones bei pasaulį. Mano žinių šaltinis - senoviniai vedų šventraščiai ir virš 500 metų šaknis Indijoje turinti tradicinė indų mokykla (parampara). Šiuo metu mokausi pažengusiems skirtoje tarptautinėje Jaimini Sutra studijų programoje, kurios įkūrėjas yra šios tradicijos dabartinis paramaguru Pt. Sanjay Rath. Taip pat jau keletą metų mokau nedidelę grupelę savo mokinių Lietuvoje pagal Brihat Parashara Hora Shastra sistemą. Esu savo įkurto verslo savininkas, mokesčių specialistas, ypatingai mėgstu muziką, keliones į Indiją, jau daugiau kaip 15 m. vedęs ir turiu vaikų.”

Renginio pobūdis: uždaras renginys, skirtas tik kvietimą gavusiems asmenims ir kitiems, kuriems žvaigždės palankiai susiklostys ir jiems bus lemta čia pakliūti.

Dalyvio mokestis visam savaitgaliui: renginys organizuojamas ne pelno siekimo tikslais, todėl kaina simbolinė - 190 eur - skirta padengti būtinosioms išlaidoms. Į kainą įskaičiuota stovyklos programa, apgyvendinimas ir maitinimas vienam žmogui. Daugiau informacijos:

deividas@bdg.lt

PROGRAMA

Laumžirgių žemė, Dvaro g., Pikeliškės 15140

[liepos 30 d. - rugpjūčio 1 d.]

 

Penktadienis, liepos 30 d.

16:00-17:00 - atvykimas

17:00-18:00 - kūno/sielos praktika

18:30 - 20:00 - Paskaita: “Planetos ir jų rolės žmonių santykiuose (I)”

20:00-... vakarienė ir pažintinis vakaras

 

Šeštadienis, liepos 31 d.

7:00-8:00 Kundalini Yoga

8:00-9:00 Pusryčiai

9:00-10:30 Paskaita: “Santykiai tarp planetų ir žmonių (I)”

10:30-11:00 Kavos pertraukėlė

11:00-12:30 Paskaita: “Santykiai tarp planetų ir žmonių (II)”

12:30-13:30 Pietūs

13:30-15:00 laisvas laikas, poilsis, savarankiškos praktikos, maudynės

15:00-16:30  Paskaita/pavyzdžių analizė: “Santykiai tarp planetų ir žmonių (III)”

16:30-17:00 Kavos pertraukėlė

17:00-18:30 Paskaita/pavyzdžių analizė: “Santykiai tarp planetų ir žmonių (IV)”

19:00-20:00 vakarienė

20:00 - vakarinė dalis

 

Sekmadienis, rugpjūčio 1 d.

7:00-8:00 Kundalini Yoga

8:00-9:00 Pusryčiai

 

I grupė pažengusiems astrologijoje

9:00-10:30 Paskaita pažengusiems: “Santykio tarp planetų taikymas gimimo horoskope (I)”

10:30-11:00 Kavos pertraukėlė

11:00-12:30 Paskaita pažengusiems: “Santykio tarp planetų taikymas gimimo horoskope (I)”

 

II grupė - kūno/sielos praktikos

9:00-12:30

12:30-13:30 Pietūs

13:30-15:00 laisvas laikas, poilsis, savarankiškos praktikos, maudynės, išvykimas

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti