Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SEO AKADEMIJOS mokymai SEO PRAKTIKAS

K 2016-10-20 09:00
Viešbutis ir konferencijų salė Karolina
Įvykęs renginys
2016 Spalio 20-21 d. Vilniuje SEO AKADEMIJA rengia SEO, interneto rinkodaros bei viešųjų ryšių mokymus SEO PRAKTIKAS.
SEO PRAKTIKAS - tai SEO kursai, norintiems praktiškai išbandyti teoriją čia ir dabar per 2 dienas! (Teorija + praktiniai pavyzdžiai + daug praktinių užsiėmimų)

Mokymuose informacija pateikiama kartu su praktiniais pavyzdžiais ir veiksmų planais bei praktinėmis užduotimis. Būsimi SEO AKADEMIJOS praktikai gaus įrankius, kaip dirbti su SEO, kaip kurti viešųjų ryšių strategiją, marketingo kalendorių, atlikti raktinių žodžių tyrimą, SEO auditą, socialinių tinklų valdymo priemones ir kitus išbandytus bei praktiškai veikiančius metodus.

Į SEO PRAKTIKO dviejų dienų kursus reikalinga turėti su savimi kompiuterį bei web projektą (interneto svetainę), kuriam planuojate optimizavimą. Mokymų metu, skirtingai nuo SEO ABC mokymų programos, SEO PRAKTIKAS seminaro dalyviai iš karto optimizuos savo interneto svetainę su lektorių pagalba.

SEO AKADEMIJA SEO PRAKTIKAS kursų PROGRAMA:

SEO AKADEMIJOS kursai, 1-oji diena

9.00 - 9.30val. Registracija. Susipažinimas. Kava.

9.30 - 11.10val. SEO MOKYMAI (I dalis)
• Apnuogintas SEO. Kas iš tikrųjų yra SEO be paslapties šydo? Ar tai tikrai mistinių galių reikalaujantis darbas? Įrodymai, kodėl optimizuoti svetainę gali programavimo įgūdžių neturintys asmenys. Seminare bus atskleista SEO „formulė“, kuria vadovaujasi sėkmingiausi SEO specialistai.
• Konkurencinės rinkos raktinių žodžių tyrimas. Seminaro metu išmoksite išsitirti savo veiklos rinką ir gebėsite perprasti savo verslo srities vartotojų elgseną bei konkurentus. Šis įrankis jums tarnaus ne tik viso SEO projekto įgyvendinimo metu, bet ir leis  geriau orientuotis savo verslo srityje, jausti rinkos pulsą iš arti. Įrankis padės suprasti tikrąją veiklos vardo svarbą ir į savo veiklos pavadinimą pažvelgti kitu žvilgsniu. Žinojimas to, ko iš tiesų ieško vartotojai internete ir kaip jie ieško Jūsų verslo produktų ar paslaugų, jums, kaip SEO AKADEMIJOS praktikams, leis visada lanksčiau ir greičiau reaguoti darant  marketingo, lojalumo akcijų, kainodaros, įvaizdžio sprendimus. Šis įrankis ir speciali seminare suteikiama forma padės tiek tinklapio optimizavimo proceso metu, tiek nuolat dirbant su interneto rinkodaros procesais.

11.10 - 11.20val. Kavos pertrauka.

11.20 - 13.00val. SEO MOKYMAI (II dalis)
• SEO auditas. Gausite bendrą supratimą apie savo interneto svetainę ir suprasite būtiniausius niuansus, t. y. „nusivalysite miglą nuo akių“ sužinoję, ko reikalauti iš turinio valdymo sistemos perkant svetainę iš web kūrėjų, kad ateityje svetainė tarnautų Jūsų verslui. Gausite konkretų sąrašą punktų, kaip paruošti interneto svetainę paieškos sistemų optimizavimui.

13.00 - 14.00val. Pietūs.

14.00 - 15.40val. SEO MOKYMAI (III dalis)
• Turinio generavimo, tekstų valdymo paslaptys: svetainės turinys, tekstai išorėje ir tai, kas „nematoma“ – meta įrašai turinio valdymo sistemoje. Kas yra interneto svetainės „medis“ ir kaip jį sukurti? Visą metodiką gausite seminare, kaip ir tekstų idėjų kūrimo technikas. Kūrybiškumo mąstymo ir paprasti idėjų generavimo metodai suteiks pasitikėjimo lengvai ir su ugnele kurti tekstus svetainei. Kodėl naujuoju interneto turiniu vadinamos nuotraukos? Sužinosite, kodėl internete net ir nuotrauka yra „tekstas“. Seminaro metu gausite konkrečią formą – įrankį, kuris padės susiorientuoti ruošiant tekstus svetainės išorei ir vidui. Suprasite, kaip pritraukti vartotojus į Jūsų tinklapį, o ne į konkurento. Tapę SEO AKADEMIJOS praktikais išmoksite adaptuoti raktinių žodžių tyrimo rezultatus Jūsų tinklapio naudai.

15.40 - 17.00val. • PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ ĮGYVENDINIMAS:
• Raktinių žodžių tyrimas.
• SEO auditas savo interneto svetainei.
• Tekstų sukūrimas savo interneto svetainei.

SEO AKADEMIJOS kursai, 2 - oji diena

9.00 - 9.30val. Registracija. Rytinė kava.

9.30 -11.10val. SEO MARKETINGO MOKYMAI (I dalis)
• SEO marketingas arba „pėdos internete“. Su kuo tai „valgoma“, kontroliuojama ar ne? Aiškūs ir konkretūs būdai, kaip generuoti ir valdyti savo veiklos informacijos turinį internete legaliomis „baltomis“ priemonėmis. SEO AKADEMIJOS būsimi praktikai gaus kelių šimtų konkrečių nuorodų paketą, kur svarbu išplatinti informaciją apie savo veiklą internete. Unikalus SEO AKADEMIJOS įrankis - marketingo kalendorius, nuo šiol bus prieinamas ir visiems SEO AKADEMIJOS praktikams. Seminare išmoksite ne tik kaip naudotis, bet ir kaip jį efektyviai pritaikyti kasdienėje organizacijos veikloje.
• E-nuorodų tinklo generavimas. Seminaro dalyviai gaus e-nuorodų paketą bei sužinos specifinius e-nuorodų tinklo generavimo niuansus.
• Socialiniai tinklai ir jų reikšmė. Darbas su Facebook, Google+, Twitter, Linked‘In, Pinterest ir kitais socialiniais tinklais. Kuo skiriasi paskyra, fanų puslapis ar grupė? Suprasite, ko tikėtis iš „draugų“ ir kaip elgtis su savo paskyros fanais ir ką, kaip ir kodėl pateikti savo socialiniuose tinkluose. Gausite idėjų generuoti  pranešimams jūsų socialinio tinklo paskyroje. Gausite Facebook grupių paketą su iki 2 500 000 narių auditorija. Svarbiausia, jums taps aiškūs socialinio tinklo vartotojų elgesio motyvai.

11.10 - 11.20val. Kavos pertrauka.

11.20 - 13.00val. SEO MARKETINGO MOKYMAI (II dalis)
• Blog‘ų kūrimas ir reikšmė tinklapio optimizavime. Kodėl ir kam reikia kurti Blog‘ą ir kur geriausiai jį sukurti? Ką ir kaip pateikti Blog‘e?
• Yuotube reprezentaciniai filmukai. Sužinosite, kodėl svarbu turėti savo veiklos filmą Youtubėje? Gausite NEMOKAMĄ įrankį, kuriuo lengvai išmoksite susikurti reprezentacinius filmukus apie Jūsų veiklą. Sužinosite, kaip reikia pateikti savo veiklą Youtube socialiniame tinkle.
• Skelbimai internete ir jų reikšmė tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip pateikti informaciją skelbimų tinklapiuose. Gausite NEMOKAMŲ skelbimų portalų paketą.
• Apklausos internete. Suprasite, kaip apklausos internete gali pasitarnauti Jūsų veiklos strateginiam planavimui bei interneto tinklapio optimizavimui. Sužinosite, kaip ir kur geriausia kurti apklausas internete, kaip jose reikia pateikti savo veiklą ir kitus svarbius, su apklausomis susijusius niuansus.
• PRAKTINĖS UŽDUOTYS.

13.00 - 14.00val. Pietūs.

14.00 - 15.40val. SEO MARKETINGO MOKYMAI (III dalis)
• Forumai. Vis dar populiarūs forumai reikalauja tam tikrų žinių. SEO AKADEMIJOS praktikai sužinos, kodėl nereikia kurti internete „fake“ komentarų ir, kaip kurti „baltus“ komentarus. Ir kaip turint specifinę veiklos sritį galima dirbti su forumais? Gausite idėjų ir patarimų, kaip forumuose generuoti vartotojų nuomonę apie savo verslą ar veiklos sritį.
• Komentarų valdymo paslaptys. Net ir neigiami komentarai yra valdomi. Tai bus įrodyta seminaro metu, o SEO AKADEMIJOS praktikai išmoks, kaip paprastai suvaldyti sukauptus interneto istorijoje neigiamus atsiliepimus ar nuolatinius tyčinius konkurentų veiksmus.
• Baneriai ir jų reikšmė. Kada banerinė reklama veikia geriausiai? Kaip minimaliomis išlaidomis pasiekti geriausių rezultatų? Ko tikėtis ir reikalauti bei kaip dirbti su didžiausiais portalais?
• PRAKTINĖS UŽDUOTYS.
NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS:
• NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGO PASLAPTYS. Naujienlaiškių efektyvumas. Kaip kurti naujienlaiškius, kuriuos norisi gauti ir skaityti?
• Naujienlaiškių lietuviškosios ir užsienietiškos sistemos. Kurios geriausios ir patogiausios vartoti?
• PRAKTINĖ UŽDUOTIS: Naujienlaiškio savo verslui strategijos kūrimas.

15.40 - 17.00val. • MOKYMAI. Viešieji ryšiai:
o Straipsniai ir SEO straipsniai. Sužinosite, kuo skiriasi SEO straipsniai nuo įprastų straipsnių spaudos šaltiniuose ir kodėl kartais „vietoj princo galite gauti varlę“. Sužinosite, kodėl nereikia perlenkti lazdos su seo straipsniais ir kaip paruošti tinkamą straipsnį, kuris bus patrauklus didiesiems Lietuvos portalams. Paketas SEO straipsnių talpinimui - dar viena SEO AKADEMIJOS dovana Jums.
o Straipsnių ir pranešimų spaudai kūrimas. Pagrindinės taisyklės, kaip žmogus skaito ir „vartoja“ informaciją. SEO AKADEMIJOS praktikai gaus praktines žinias ir patarimus, kaip konstruojami žiniasklaidos tekstai, kaip tekstais galima daryti įtaką ir sukelti susidomėjimą.
o Darbo su žiniasklaida specifika. Kaip žiniasklaidos darbuotojai supranta informaciją ir į ką jie atkreipia dėmesį? Kokios yra darbo su žiniasklaida sėkmės prielaidos.
o PRAKTINĖ UŽDUOTIS: Savo straipsnio rašymas. SEO AKADEMIJOS praktikai gaus strategiją savo straipsniui ruošti.

17.00val. Sertifikatų įteikimas.

Mokymų lektorė: Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė. Evelina turi 16 metų interneto rinkodaros patirtį versle, be SEO AKADEMIJA veiklos, Evelina vadovauja  SEO ir marketingo paslaugų agentūrai "Berklis", veda mokymus "Rašytojų akademijoje" bei moko žmones atrasti save mylimoje veikloje "Verslodara" projekte, yra portalo www.versloistorijos.lt vyr. redaktorė bei tinklaraščio internete "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina" autorė.

ATSILIEPIMAI: http://www.seoakademija.lt/atsiliepimai-apie-seo-akademijos-kursus/
Kontaktai:
SEO AKADEMIJA, www.seoakademija.lt
Tel.: +37065521188,
El. p.: info@seoakademija.lt, judita@seoakademija.lt
Daugiau info: http://www.seoakademija.lt/seo-seminarai-ir-seo-mokymai/seo-akademija-praktikas-pazengusiems/
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
SEO AKADEMIJOS mokymai SEO PRAKTIKAS K 2016-10-20 09:00 Viešbutis ir konferencijų salė Karolina
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 09:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Sausio 13-osios g 2 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB 'Berklis'
Pienių g. 36-3 Užliedžiai Kaunas