Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SMART TAXI į ARTURO SANDOVAL

Š 2018-02-24 14:00
Smart Taxi
6.00 - 12.00
Atvyk į ARTURO SANDOVAL pasirodymą patogiai!

Įsigyk fiksuotos kainos SMART TAXI bilietą ir iš bet kurios Vilniaus miesto vietos į džiazo legendos koncertą COMPENSA SALĖJE Vilniuje atvažiuosi laiku, arčiausiai durų. Su vienu bilietu pasiimk ir du draugus (taksi gali važiuoti iki 3 keleivių).

Kiek kainuos? Žemėlapyje rask vietą iš kurios važiuosi SMART TAXI į koncertą. Kelionė iš 1 zonos kainuos tik 6 €, 2 zonos – 9 €, kitų Vilniaus miesto vietų – 12 €.

Įsigijęs šią paslaugą, iki šio penktadienio, vasario 24 d. 12 val. atsiųsk adresą, laiką, telefono numerį ir taksi bilieto numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.

Išsaugok bilietą iki koncerto pabaigos. Jis suteiks tau pirmenybę važiuoti SMART TAXI po koncerto namo.

Kiek kainuos kelionė namo? Į tą pačią zoną, iš kurios atvykai į koncertą – tiek pat, kiek vykstant į koncertą. Už kelionę namo taksi automobilyje atsiskaityk patogiai - grynais arba mokėjimo kortele.

SMART TAXI rūpi Tavo gera nuotaika.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Įsigijęs šią paslaugą, iki šio penktadienio, gruodžio 1 d. 12 val. atsiųsk adresą, laiką ir telefono numerį el.paštu: dc.vilnius@smarttaxi.lt.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Lietuva
Organizatorius
UAB ''PGS Group''
UAB ''PGS Group''
Gedimino pr.45-4 Vilnius
Įmonės kodas 304259512
PVM kodas LT100010814513