Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vadovavimo Stiliai ir Komandos Sėkmė

K 2016-10-20 14:00
Best Western Hotel Vilnius, Gintaro konferencijų salė
Įvykęs renginys
Vadovavimo  Stiliai  ir  Komandos  Sėkmė
 
Kas yra vadyba ir lyderystė? Žodynas pateikia įvairias sąvokas, kaip pavyzdžiui - vesti kitus žmones, teisė nuspręsti, veikti, organizuoti, planuoti, pasiekti tikslus, motyvuoti, kontroliuoti ... Kaip tai pritaikome praktiškai? Kodėl vieniems tai puikiai sekasi, o kiti galbūt nėra sėkmingi tiek, kiek norėtų? Šie mokymai yra apie vadovavimo stilius įmonėje ir komandos formavimą, kad įmonė būtų sėkminga, darbuotojai laimingi, o savininkas pasiektų savo tikslus!
Kiekvienas vadovas siekia suformuoti komandą ir kad išsiskirtų nuo konkurento:
 Geresnėmis paslaugos ar prekėmis nei konkurento,
 Tai mažiau kainuotų ir laiku būtų pristatytos,
 Būtų aukščiausios inovacijos versle,
 Ir kad įmonė pritrauktų geriausius talentus į komandą bei būtų atmosfera, kur kiekvienas norėtų dirbti.
Iš tiesų tai didžiulis iššūkis, kuris yra nuolat aktualus vadovui, nes tik sėkmingos komandos dėka, geros aplinkos ir žmonių talento panaudojimas sukuria pridėtinę vertę klientui, o tai ir yra tikslų pasiekimas bei sėkmė įmonei. Lyderiai įtakoja visą įmonės dinamiką ir procesus, to reikia, kad vyktų įmonės augimas, būtų sprendžiamos problemos šiandien ir sprendžiami klausimai ateityje, todėl įmonės lyderiai yra ta jėga įmonėje ant kurios pastatyta visa įmonė.

Mokymuose kalbesiu apie skirtingus vadovavimo stilius, kaip juos suderinti komandoje, ko reikia, kad panaudoti žmonių potencialą ir kaip keičiasi lyderystės stiliai pagal verslo ciklus skirtingose verslo stadijose. Jeigu tai suderinta, tai komanda pasiekia ir viršija planuotus rezultatus, visi patenkinti, o atėjus rytojui norisi sugrįžti į darbą ir nuveikti kažką daugiau nei iki šiol... Kviečiu registruotis, dalyvauti ir iki susitikimo mokymuose!

Mokymai vyks nuo 14.00 iki 17.30 val.
Klaipėdoje  2016 m. spalio mėn. 6 d. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, konferencijų salė, adresu H. Manto 84, Klaipėda)
Kaune         2016 m. spalio mėn. 13 d. (Hotel SANTAKA, „Židinio“ konferencijų salė, adresu  J.Gruodžio g. 21, Kaunas)
Vilniuje       2016 m. spalio mėn. 20 d. (Best Western hotel Vilnius, Gintaro konferencijų  salė)

Kaina 85 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida 80.75 EUR),  į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus.  Daugiau informacijos suteiksime +370 656  11877 arba info@ceeffo.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Vadovavimo Stiliai ir Komandos Sėkmė K 2016-10-20 14:00 Best Western Hotel Vilnius, Gintaro konferencijų salė
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Nuolaidos: 
- perkant bilietus į visus seminarus 5%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
CEEFFO consulting, UAB
H.Manto 84-231 Klaipėda