logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

2 Donatai | Klaipėda

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Populiarioji vaikinų grupė „2 Donatai“ atvyksta į Klaipėdą! Balandžio 30 dieną atlikėjai savo gerbėjus kviečia į koncertą kultūros centre „Žvejų rūmai“, kur skambės ne tik žinomiausios ir klausytojų pamėgtos grupės dainos, bet ir visai neseniai išleistos dainos!
Jauni, veržlūs ir ambicingi atlikėjai neliko nepastebėti ir jau kelis metus iš eilės „Lietus“ apdovanojimų ceremonijoje „Aukso lašas“ pretenduoja tapti „Metų grupė“, kurią jau yra laimėję 2018 metais!
Pozityvumo bei energijos nestokojantys atlikėjai žino ne tik, kaip pasiekti klausytojų širdis, bet ir kaip koncertą paversti tikru vakarėliu! Tad nieko nelaukite, susiplanuokite puikų šeštadienio vakarą ir susitinkame balandžio 30 dieną Žvejų rūmuose!

Na, o kaip dabar?
https://bit.ly/3lJ0jji

Iš mano širdies: https://bit.ly/3ECPVRE

Prisėdai šalia: https://bit.ly/3ECQGds

*Į koncertą “2 Donatai | Klaipėda”, vyksiantį 2022 m. balandžio 30 d. 20 val. galioja bilietai, įsigyti į 2022 m. vasario 19 d. koncertą.
________________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti