Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

2021 KONCERTŲ SEZONAS. KLASIKA, abonementai

Pr 2021-03-01 10:00 - Pn 2021-12-31 23:59
abonementas
30.00 - 155.00

Išankstiniai bilietai-abonementai į 2021 metų koncertų sezoną

Kūrėjai:

DONATO RAVINI, tenoras, sėkmingų klasikinių šou autorius, meno vadovas

VIGAILĖ KARPAVIČIŪTĖ, renginių prodiuserė ir vedėja

Pradedame išankstinę bilietų ir abonementų pardavimo kampaniją. Įsigydami dabar, džiaugsitės 100 metų! Taigi, jūsų indėlis gyvens ir po jūsų.  Klasikinė muzika – tai daugiau nei 100 metų garantija.

Nuo savo veiklos pradžios Klasikos degustacija surengė net 41 klasikinės muzikos spektaklį Lietuvoje ir Latvijoje.  Kūrėjai Donato Ravini ir Vigailė Karpavičiūtė pelnė Lietuvos ir tarptautinės publikos pripažinimą, užsitarnavo kompanijų-mecenatų pasitikėjimą, taip pat aukščiausio lygio ir ryškiai žinomų artistų pasitikėjimą Baltijos šalyse, Italijoje bei kitose šalyse.

2021 metams kūrėjai turi ambicingų planų, tokių kaip surengti festivalį Renavo dvare kartu pristatant netikėtas master klases, sukurti koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Saldutiškio dvare, Romoje, Parmoje, Rundales pilyje ir Rygoje.  Ateinančio sezono repertuare numatyti būrio italų ir ispanų kompozitorių kūriniai, taip pat soliniai pianistų, smuikininkų pasirodymai, jų mėgstami kompozitoriai yra Debussy, Ravel, Albeniz, Chopin, Mendelssohn.  Klasikos šou papildo klausytojų dievinami romantiški neapolietiški romansai, kuriems jie gali širdingai pritarti.  Koncertuose skamba ir muzika iš kino filmų. Tikras vasaros atradimas tapo tenoro Donato Ravini atliekama daina Parla piu piano (it. Kalbėk tyliau) pagal Nino Rota kompoziciją filme „Kartą Amerikoje“.  Organizatoriai tikisi pasikviesti koncertuoti vieną geriausių Italijos trio „Trio di Parma“ (fortepijonas, smuikas ir violončelė).

2021 metų koncertų šerdis: Donato Ravini, Dovilė Kazonaitė, Aistė Ruškienė, Aistė Pilibavičiūtė, Rūta Blaškytė, Aleksandras Vizbaras, Linas Dužinskas, Tomas Pavilionis, „Trio di Parma“ ir kiti.

KONCERTAI

ITALŲ KLASIKA su tenoru Donato Ravini. Palangos gintaro muziejaus terasa. Liepos 21 d. ir rugpjūčio 4 d.

FESTIVALIS Renavo dvare. Birželio pabaiga-liepos pradžia

MARIA CALLAS PĖDOMIS su Dovile Kazonaite. Klaipėdos koncertų salė. Balandis

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
2021 KONCERTŲ SEZONAS. KLASIKA, abonementai Pr 2021-03-01 10:00 abonementas 30.00 - 155.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
UAB Klasikos degustacija
UAB Klasikos degustacija
Mindaugo g. 27 - 28 Vilnius
vigaile@klasikosdegustacija.lt/+37065924000
Įmonės kodas: 304445246