logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

8 Kambarys

Pn 2022-12-09 20:00
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius

„8 Kambarys" šiuos metus užbaigs koncertu Vilniuje

 

„8 Kambarys" grįžta į Vilnių ir skelbia apie naują koncertą sostinėje. Populiarioji hiphopo grupė gruodžio 9-ąją dieną surengs koncertą Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO".

 

Bilietus į grupės „8 Kambarys" išskirtinį koncertą Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt" kasose ir internete: www.bilietai.lt.

 

„8 Kambarys" ir Vidas Bareikis - „Ežero dugne": https://youtu.be/8211cRVSSIA

 

„Šių metų kulminacijai turime savo versiją. Po „Žalgirio" arenos koncerto, keliames į Vilnių, kur savo solinio koncerto nedarėme jau kelis metus. Grįžtame į sostinę didžiausiam šių metų koncertui, po kurio niekam nekils klausimų, kodėl esame viena iš geriausių hiphopo grupių Lietuvoje", - sako dueto „8 Kambarys" nariai Talaz ir Corsalis.

 

Tai bus didžiausias pastarųjų metų solinis koncertas Vilniuje, kuriame grupė pasirodys su jau gerai pažįstamu muzikantų sąstatu. Prie koncerto išpildymo jungiasi „AB Light“ komanda ir režisierius Saulius Baradinskas. Grupės gerbėjai išgirs ne tik gerai žinomas dainas - jų lauks ir nemažai specialiai ruošiamų staigmenų.

 

2013 m. rudenį susikūrusi grupė „8 Kambarys" karjerą pradėjo nuosavoje įrašų studijoje, kur daug ir ilgai dirbo, kol atrado savitą muzikos skambesį. Sujungę savo solinius kūrinius, Talaz ir Corsalis pradėjo rengti koncertus repo muzikos vakarėliuose, pasirodydavo nedidelių miestelių klubuose ir baruose.

 

2018 m. duetas išleido debiutinį albumą „Atlantida", iš kurio hiphopo muzikos gerbėjai labiausiai pamėgo hitus „Išmokyk mane šypsotis", „Tyloj", „Pasakyk man" ir „Ieškau".

 

2019 m. pradžioje „8 Kambarys" ir Vidas Bareikis sukūrė ir įrašė žaibiškai išpopuliarėjusią bendrą kūrinį „Ežero dugne". Bendra daina, kurią „8 Kambarys" su Vidu Bareikiu kartu atliko ne viename festivalyje ir koncerte, tapo bene didžiausiu tų metų lietuviškos muzikos hitu.

 

Išpopuliarėjusį duetą netruko pastebėti, todėl „8 Kambarys" greitai tapo laukiama grupė koncertų salių scenose ir didžiuosiuose muzikos festivaliuose. 

 

Duetas surengė koncertinį turą „#Defektas", kurio metu koncertavo Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vėliau „8 Kambarys" pakvietė gerbėjus į išskirtinius pasirodymus „Vasaros terasoje" bei koncertavo visuose didžiuosiuose muzikos festivaliuose „Granatos Live", „Galapagai", „Radistai Village", „Karklė" ir „M.A.M.A. vasara".

 

2019 m. pabaigoje 8 Kambarys išleido antrąjį studijinį albumą „Panacėja", kurį išpopuliarino dainos „Manęs nesužavėjai", „Raudonam puodely" ir „Jie viską žino apie mus". 

 

2020-aisiais „M.A.M.A“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia hiphopo grupe ir atsiėmė statulėlę už geriausią metų dainą „Ežero dugne“, įrašytą kartu su Vidu Bareikiu. 

 

Šių metų pradžioje „M.A.M.A“ apdovanojimuose grupė pelnė metų hiphopo grupės titulą ir surengė grandiozinį solinį koncertą Kauno „Žalgirio" arenoje. Šiuo metu „8 Kambarys" ruošia trečiąjį solinį albumą.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
8 Kambarys Pn 2022-12-09 20:00 Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 29.20
Renginys 8 Kambarys
Data / Laikas Pn 2022-12-09 20:00
Renginio vieta Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Kaina 29.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys 8 Kambarys
Data / Laikas Pn 2022-12-09 20:00
Renginio vieta Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Kaina 29.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman su Orkestru PopuliarusPopuliarusDaddy Was A Milkman su Orkestru Kauno Žalgirio arena, Kaunas 41.70 - 61.70
Pirkti bilietą Jessica Shy - Arena Show PopuliarusPopuliarusJessica Shy - Arena Show Kauno Žalgirio arena, Kaunas 38.70 - 58.70
Pirkti bilietą Palaye Royale Palaye Royale Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 45.20
Pirkti bilietą Robbie Williams XXV TOUR Robbie Williams XXV TOUR Kauno Žalgirio arena, Kaunas 223.70
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti