Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

A. BIALOBŽESKIS. ''Viešpatie, nejaugi neprašvis?''

Pn 2017-04-07 18:00
Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas
11.00 - 13.00
Aktorius ANDRIUS  BIALOBŽESKIS

Poezijos ir muzikos vakaras „Viešpatie, nejaugi neprašvis?“


     Kviečiame ramų pavasario vakarą  pasinerti į šviesą ir šilumą žadančią poeziją ir muziką. Aktoriaus  Andriaus Bialobžeskio poezijos ir muzikos vakaras, Justino Marcinkevičiaus poezijos rinktinės pristatymas „ Viešpatie, nejaugi neprašvis? “.

       Justinas Marcinkevičius buvo geras žmogus. Šiandien jis yra danguje ir mūsų pasaulio vargus mato pro debesies šypseną. Vienintelis jo ginklas žemėje buvo nepakartojamas jo žodis, kuriantis įstabų , mąslų pasaulį. Mano kalbėjimo su Justinu tikslas - perduoti kiek galiu jo kūrybos dvasią. Todėl be eilėraščių - paties autoriaus tekstai, monologai, įžvalgos ir žinoma poezija - iš gražios (Arno Ališausko ) sudarytos rinktinės "Viešpatie, nejaugi neprašvis". Žinoma daina, nes Justino poezija neįmanoma be muzikos. Ir nuostabi, rami dvasia ateinanti su Justino Marcinkevičiaus žodžiais.

Šviesus žodis, skambi muzika  ir gyvos akys pasitiks Jus nuo scenos balandzio 7 d. 18 val., Kauno Valstybiniame lėlių teatre.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
A. BIALOBŽESKIS. ''Viešpatie, nejaugi neprašvis?'' Pn 2017-04-07 18:00 Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas 11.00 - 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės al. 87A Kaunas Lietuva
Organizatorius
AMPLUA, VšĮ
Draugystės g. 17 -1 Kaunas
atm.gastroles@gmail.com
Įmonės kodas 304447553