Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

A due

S 2020-09-27 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
8.00

A due

Šis koncertas – tai valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ rengiamos Lietuvoje ir užsienyje studijuojančių jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais rezidencijos „A due“ programos dalis. A due  (arba groti kartu) – muzikinis terminas naudojamas nurodyti, kai keli atlikėjai kartu groja tą pačią partiją. Bendrai veiklai jėgas apjungę profesionalūs orkestro ,,Trimitas“ muzikantai ir jaunieji atlikėjai, vadovaujami dirigento Simon Perčič (Slovėnija), parengė naują koncertinę programą, kurioje skambės klasikinės ir šiuolaikinės muzikos kūriniai.

Programoje išgirsite keltų muzikos inspiruoto Bert Appermonto kūrinį ,,The Green Hill“, Thomas Doss neoklasicizmo, romantizmo ir džiazo stilius jungiantį ,,Concerto Tricolore“, Pietų Amerikos Horno kyšulio gamtos grožį reflektuojantį Schwarz Otto M. kūrinį ,,Cape Horn“, teatrališkumu pasižymintį Fredrik Högberg kūrinį ,,The Return of Kit Bones“ bei spalvingą Franz Joseph Haydn ,,Styginių kvarteto F-dur“ aranžuotę pučiamųjų orkestrui sukurtą Zitos Bružaitės.

Simon Perčič, žinomas Slovėnijos dirigentas, surengęs pasirodymus tarptautiniuose festivaliuose ir įvairiose prestižinėse koncertų salėse visame pasaulyje, ilgametis orkestro ,,Trimitas” partneris.

Solistai

Jure Jozič eufonininkas iš Slovėnijos, šiuo metu studijuoja Liublianos muzikos akademijoje, tarptautinių ir nacionalinių konkursų dalyvis ir laureatas.

Gregor Rogelja trimitininkas iš Slovėnijos, šiuo metu mokosi Vokietijoje pas Jeroen Berwaerts Hanoverio muzikos, teatro ir vizualiųjų menų universitete, tarptautinių ir nacionalinių konkursų dalyvis ir laureatas.

Sebastijan Buda valtorninkas iš Slovėnijos, šiuo metu studijuoja Liublianos universiteto muzikos akademijoje pas prof. Boštjan Lipovšek, įvairių tarptautinių ir nacionalinių konkursų dalyvis ir laureatas.

Paulius Balčytis trombonininkas iš Lietuvos, mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, pas Marių Balčytį, vėliau studijas tęsė Juozo Tallat - Kelpšos konservatorijoje, respublikinių ir tarptautinių konkursų dalyvis.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
A due S 2020-09-27 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 8.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N3
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
KONCERTINĖ ĮSTAIGA VALSTYBINIS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS ''TRIMITAS''
T. Ševčenkos g. 19A Vilnius
vadyba@trimitas.lt / +37066200833
Įmonės kodas: 190755551
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Muzikinė pasaka visai šeimai TRIMITO MIESTAS (Perkeltas) Muzikinė pasaka visai šeimai TRIMITO MIESTAS Trimito koncertų salė, Vilnius 8.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!