Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Adriano Trindade. ''Braziliškas muzikos dvelksmas''

Š 2016-10-29 18:00
10.00
Braziliškos muzikos fiesta vėl sugrįžta į Lietuvą! Ją, žydinčius muzikinius ritmus bei kaitinančią atmosferą atneša unikalus atlikėjas Adriano Trindade!

Žodis „bossa” reiškia polėkį, įkvėpimą, įgimtą žavesį ir lengvumą. Šiomis savybėmis garsėja ir atlikėjas, charizmatiškasis Adriano Trindade bei jam talkinantys Lietuvos džiazo muzikos grandai. Koncerte gyvens ir suksis nostalgiški bei romantiniai bossa novos, aistringi ekspresyvios sambos bei pop muzikos skambesiai.

Adriano Trindade koncertavo garsiausiose Europoje koncertų salėse. Viena ryškiausių – žymioji Royal Albert Hall. Jis ne kartą džiugino didžiausių Europos muzikos festivalių lankytojus grodamas tokiuose muzikiniuose renginiuose kaip „Glasgow music“ (Škotija), „Prague Jazz“ (Čekija), „Love Box“ (Anglija) ir daugelyje kitų! Garsi Italijos džiazo dainininkė Lisa Marone susižavėjusi Adriano kūryba pasiūlė kartu įrašyti džiazo muzikos diską su bossa nova prieskoniais. Šis albumas turėjo tokį didelį pasisekimą, tad garsi italų leidybos firma GB Music įrašė du jo solinius albumus: „Accent Brazil“ ir „Side B.

2008 metais Adriano visus savo išgyvenimus sudėjo jau į trečią solinį albumą. 2012 m. sausį Adriano surengė savo naujo albumo koncertinį turą Čekijoje ir apkeliavo per 14 miestų. Jį pastebėję įžymūs prodiuseriai Europoje surengė papildomą koncertinį turą Vokietijoje, Slovakijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje karalystėje. Tai buvo pirmasis sėkmingas Adriano turas Europoje po 10 metų karjeros Brazilijoje. 2014 metais Adriano Trindade įrašė DVD „Live in Prague” ir tai tapo ketvirtuoju jo įrašytu soliniu albumu. Praėjusių metų rudenį Adriano muzika užbūrė ir Lietuvos klausytojus, todėl atlikėjas grįžta su atnaujinta programa, dar didesniu polėkiu ir įdomiais muzikiniais sprendimais!

Geriausi1 muzik1 bei karščiausią atmosferą muzikantui kurti padės Lietuvos scenos grandai, grupė „The Road Band“. Gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje bliuzo grupė aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime, grojo daugiau nei tūkstantyje koncertų. Grupės nariai – profesionalūs muzikantai, kurių vortuoziškumas nepalieka vietos priekabiams.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai