Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Agnė Radzevičiūtė /fotepijonas, Lietuva-Kanada/, Dmitri Levkovich /fortepijonas, Ukraina-Kanada/

Pn 2018-12-21 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
5.80 - 14.80
Šventinės klasikos festivalis „S A L V E  M U S I C A“

„Dviese muzikoje“

Agnė Radzevičiūtė (fortepijonas, Lietuva–Kanada), Dmitri Levkovich (fortepijonas, Ukraina–Kanada)
Programa: Fryderyk  Chopin, Maurice Ravel, Franz Schubert, Felix Mendellssohn, Sergej Prokofjev, Piotr Čaikovskij, Franz Liszt / Vladimir Horowitz


Pirmąjį kartą Klaipėdos koncertų salės scenoje koncertuosiantys Dmitrijus Levkovichius (Ukraina–Kanada) ir Agnė Radzevičiūtė (Lietuva) pradžiugins Klaipėdos publiką romantišku ir virtuozišku fortepijoninės muzikos vakaru. Programoje skambės soliniai kūriniai  fortepijonui bei duetai, atliekami pianistų poros keturiomis rankomis.

Ypatingu jautrumu, įtaigumu išsiskirianti pianistė Agnė Radzevičiūtė džiugina klausytojus „nuoširdžia ir prasminga“ interpretacija (7 meno dienos). Jos pasirodymai buvo transliuojami tiesiogiai iš Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir Paryžiaus salių Mezzo TV kanalu, A. Radzevičiūtė yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, Karalienės Mortos premijos laureatė, Fontainebleau festivalyje Prancūzijoje pelniusi Prix de Piano apdovanojimą.

Dmitrijus Levkovichius yra koncertavęs ne vienoje pasaulinio garso scenoje: Frankfurto Senojoje operoje, Berlyno filharmonijos didžiojoje salėje, Pekino nacionaliniame menų centre, Eliziejaus laukų teatre Paryžiuje ir Niujorko Carnegie Hall. Dienraščio Frankfurter Allgemeine Zeitung muzikos apžvalgininkas rašė apie jo „neeilinį meninį rafinuotumą“, o žurnalas American Record Guide pažymėjo, kad atlikėjas „suvokia muziką kur kas geriau, negu dauguma jaunų pianistų“, o jo kuriama muzika, pasak interneto leidinio Broad Street Review, pasižymi „širdimi išjaustomis melodijomis ir ryškiomis emocijų bangomis“.
 
--------------------------------
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Agnė Radzevičiūtė /fotepijonas, Lietuva-Kanada/, Dmitri Levkovich /fortepijonas, Ukraina-Kanada/ Pn 2018-12-21 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 5.80 - 14.80
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta