logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Alanas Chošnau. Geriausios dainos.

Pn 2023-06-02 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Šią vasarą atidarykite kartu su atlikėju Alanu Chošnau. 2023 m. birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą vyks įspūdingas atlikėjo koncertas su nauja programa "Geriausios dainos".

Lietuvos populiariosios ir elektroninės muzikos žvaigždė, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir išskirtinio tembro atlikėjas Alanas Chošnau kviečia į savo koncertą, kuriame skambės tik visiems puikiai atpažįstami ir mylimi muzikiniai hitai, sukurti per trisdešimt aktyvių kūrybos metų grupės "Naktinės personos" ir sėkmingos solinės karjeros laikotarpiais. 

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą... Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia..." (A. Chošnau)

Alanas Chošnau - tai autentiškas, savito muzikinio braižo dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvertintas begalės ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos klausytojų, ne kartą pelnęs "Geriausias metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" titulus Lietuvos muzikos scenos apdovanojimuose. 

Nauja Alano Chošnau koncertinė programa "Geriausios dainos" užtikrina - šiuose koncertuose skambės tik hitai!

Neabejojame, kad visiems puikiai žinomi soliniai Alano Chošnau ir grupės "Naktinės personos" kūriniai kiekvienam koncerto dalyviui sukels tik pačius šilčiausius ir jaukiausius prisiminimus, paryškins išgyventų emocijų spalvas ir kiekvieną pakvies į muzikinę kelionę laiku... 

Sceninė Alano Chošnau magija, įspūdingas šviesų ir garso efektų šou - tai viskas ko reikia įsimintinam vasaros sezono atidarymui Lietuvos pajūryje, Palangoje. Susitikime prie saulėtos jūros ir palydėkime šį vakarą drauge! 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Alanas Chošnau. Geriausios dainos. Pn 2023-06-02 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 23.70 - 50.00
Renginys Alanas Chošnau. Geriausios dainos.
Data / Laikas Pn 2023-06-02 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 23.70 - 50.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Wow projektai, VŠĮ
Gedimino pr. 49-45 Vilnius
vadyba@alanaschosnau.com, +37068376758
Įmonės kodas: 302968408
PVM kodas LT100015617218
Renginys Alanas Chošnau. Geriausios dainos.
Data / Laikas Pn 2023-06-02 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 23.70 - 50.00
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Spektaklis ''GAL NEDAROM TRAGEDIJOS'' (Yasmina REZA) / Palanga PopuliarusPopuliarusSpektaklis ''GAL NEDAROM TRAGEDIJOS'' (Yasmina REZA) / Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą BrainStorm | Palanga PopuliarusPopuliarusBrainStorm | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Holivudo žvaigždės | PALANGA PopuliarusPopuliarusHolivudo žvaigždės | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti