logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Alanas Chošnau. Pavasario šou

K 2024-04-18 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas

Alanas Chošnau. Pavasario šou
 

NAUJA ENERGIJA IR ĮSIMINTINAS PAVASARIO ŠOU!

Šiltėjantys saulės spinduliai, pirmos žydinčios gėlės, bundanti gamta ir žmogus - visa tai atsispindi mūsų gyvenimuose ir nuotaikose. Švęskite naują pavasario energiją kartu su garsaus dainų autoriaus ir atlikėjo Alano Chošnau koncertu "Pavasario šou" jau 2024 m. balandžio 18 d. VDU Didžiojoje salėje, Kaune!

Autorinis Alano Chošnau koncertas jums dovanos tik pačias gražiausias ir įsimintiniausias dainas iš 7 solinių lietuviškų albumų, tarp kurių "Laiškas ant sniego", "Tu man esi", "Kai svaigsta galva", "Žvaigždele mano", "Vien tik tau esu", "Už sapnų", "Geras jausmas", "Išlaisvink mane", taip pat naujo kūrybinio etapo kūriniai "Laukiau ilgai", "Kiek upė turi krantų", "Tūkstantis žodžių", "Ilgesys"...

"Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą.... Aš gyvenu muzika, dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Šią Dievo dovaną priėmiau su meile ir pasitikėjimu... Tikiu, kad klausytojai tai jaučia ir priima..." 

Alanas Chošnau išlieka autentiškas savito muzikinio braižo dainų kūrėjas, įvertintas ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos melomanų, kaip solo atlikėjas ne kartą pelnęs titulus "Metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" ir kitus muzikinius apdovanojimus.

Naujas pavasario šou - tai profesionalios komandos parengtas šviesų efektų, vaizdo instaliacijų ir puikaus garso koncertas su daugybe žinomiausių ir mylimiausių solinių Alano kūrinių, kuriuos tikrai dainuosite kartu su atlikėju. Naujos nuotaikingos dainų aranžuotės ir šokių muzikos elementai nepaliks abejingų!

Pradėkite planuoti pavasario promogas jau dabar - įsigykite bilietus sau ir kitam - dovanų ir susitikite su Alanu Chošnau Kaune!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Alanas Chošnau. Pavasario šou K 2024-04-18 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas 25.20 - 37.20
Renginys Alanas Chošnau. Pavasario šou
Data / Laikas K 2024-04-18 19:00
Renginio vieta VDU didžioji salė, Kaunas
Kaina 25.20 - 37.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant atskiros vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
VDU didžioji salė
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Wow projektai, VšĮ
Gedimino pr. 49-45, Vilnius
vadyba@alanaschosnau.com, +37068376758
Įmonės kodas: 302968408
PVM kodas LT100015617218
Renginys Alanas Chošnau. Pavasario šou
Data / Laikas K 2024-04-18 19:00
Renginio vieta VDU didžioji salė, Kaunas
Kaina 25.20 - 37.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Alanas Chošnau. Vasaros šou Alanas Chošnau. Vasaros šou Palangos koncertų salė, Palanga
Išparduota (PERKELTAS) Alanas Chošnau. Geriausios dainos IšparduotaIšparduota(PERKELTAS) Alanas Chošnau. Geriausios dainos Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti