Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Aleksandr Kniazev ir Kasparas Uinskas (Rusija/Lietuva)

Š 2018-11-17 16:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
11.00 - 41.00
Turime didelę naujieną! Paliesiaus dvare viename koncerte pasirodys net dvi ypatingo ryškumo klasikinės muzikos žvaigždės. Tai „..vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų..” (The Western Mail) violončelininkas Aleksandr Kniazev ir “..didis pianistas ir muzikas..” (Carnegie Hall, New York Concert Review) pianistas Kasparas Uinskas. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi atlikėjų pasirodymais: „A. Kniazev yra vienas iš nedaugelio šių laikų muzikantų pasiekusių tokias aukštumas.“ O apie pianistą Kasparą Uinską, po  Londone „Wigmore Hall“ vykusio koncerto „Seen And Heard International“ rašė „..kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…”

Violončelininkas A. Kniazev tapęs laureatu prestižiniame Tarptautiniame P. I. Čaikovskio konkurse pasaulinės šlovės sulaukė vos 17-kos. Legendinio violončelininko A. Kniazev koncertų sąraše garsiausios pasaulio scenos, pasirodymai su garsiausiais pasaulio orkestrais bei žymiausiais mūsų laikų atlikėjais. Jis visuomet laukiamas tokiose prestižinėse koncertų salėse kaip „Concertgebouw“ Amsterdame, „Salle Pleyel“ ir „Théâtre des Champs Élysée“ Paryžiuje, „Palais des Beaux Arts“ Briuselyje, „Wigmore Hall“ ir „Royal Festival Hall“ Londone, „Mozarteum“ Zalcburge, „Musikverein“ ir „Konzerthaus“, Vienoje, „Rudolfinium“ Prahoje bei „Suntory Hall“ Tokijuje.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip „Carnegie Hall“ Niujorke, „J. F. Kennedy Center“ Vašingtone, „Wigmore Hall“ Londone, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, „BoZar“ Briuselyje bei daugybėje kitų. Apie savo scenos partnerį violončelininką A. Kniazev, pianistas  K. Uinskas pasakoja: „Stebėti tokio maestro gyvenimą iš vidaus, turėti galimybę kartu dirbti, diskutuoti apie muziką – neįkainojama patirtis. Sunku rasti žmogų su spalvingesne biografija. Šiandien A. Kniazev yra vienas iš geriausių pasaulio violončelininkų. Jo klausantis jauti tikrą, nesumeluotą, gilią išgyventą emociją, jo garsas kupinas spalvų, visi patirti išgyvenimai atsispindi jo atliekamoje muzikoje. A. Kniazev – unikali asmenybė. Nepaisant visų patirtų skaudžių sukrėtimų, jis be galo myli gyvenimą, kasdien mokosi naujus repertuarus, kupinas kūrybinių planų, ir šalia to, kad yra absoliučiai genialus violončelininkas, jis yra puikus vargonininkas, koncertuojantis pasaulyje, o neseniai pradėjo ir pianisto karjerą. Ne daug yra tokio lygio violončelininkų, o dar taip pat puikiai grojančių visiškai skirtingais instrumentai. A. Kniazev energija tiesiog pavydėtina. Jis gali eiti miegoti 2 valandą nakties ir keltis 7-8 ryto ir iškart groti vargonais ar violončele.

Šis koncertas, tai jau trečiasis bendras abiejų atlikėjų projektas, kuriam atlikėjai paruošė dar niekur neatliktą, specialiai violončelei ir fortepijonui aranžuotą J. Brahms dainų programą. Šis atlikėjų apsilankymas dvare ypatingas dar ir tuo, kad čia visą savaitę vyks šio dueto įrašai. Paliesiaus dvaro koncertų salė „Pasaga“ turi ypatingą akustiką, kuri traukia atlikėjus ir, kurioje jau ne vienas pasaulinio garso atlikėjas yra įrašęs savo albumą.


Daugiau informacijos apie atlikėją:
http://uinskas.com
http://kniazev.homestead.com/


Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=rQi_ys11yfE

 

Kviečiame pasinaudoti šio koncerto ypatingais pasiūlymais:

https://paliesiausdvaras.lt/wp-content/uploads/2018/10/Meniu-Kniazev.pdf


Vaikams iki 7 m. atvykusiems su tėveliais į koncertą, koncerto metu siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai). Prašymas kad tėveliai paimtų mėgstamų vaikui žaislų ar užsiėmimo priemonių.
Vaikai nuo 7 iki 12 metų į koncertą įleidžiami nemokamai.
Bilietams moksleiviams nuo 12 m. suteikiama 50% nuolaida.

Daugiau apie dvarą: www.paliesiausdvaras.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Aleksandr Kniazev ir Kasparas Uinskas (Rusija/Lietuva) Š 2018-11-17 16:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 11.00 - 41.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta