Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ALESTORM | Skalmöld | Bootyard Bandits: SKALSTORM European Tour 2019 - Vilnius

K 2019-02-28 18:30
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
18.50 - 34.50
ALESTORM | Skalmöld | Bootyard Bandits - SKALSTORM European Tour 2019


Paskutinę šios žiemos dieną į Lietuvą užsuks piratiškai vikingiškas folkmetalistų laivas, kuris atgabens net 3 grupes. Laivo kapitonai - iš Škotijos kilę "piratai" ALESTORM - suvienys jėgas su islandų vikingų palikuonimis SKÁLMÖLD. Tai bus antroji jų koncertinio „Skálstorm“ turo dalis.

https://youtu.be/f55CqLc6IR0

Po neįtikėtinos 2018-ųjų „grobikiškų“ koncertinių žygių sėkmės, kuomet buvo išparduoti visi bilietai ir gastrolės nusitęsė nuo Bukarešto iki Milano ar Limožo, nuo Bolonijos iki Lisabonos, laukia pratęsimas 2019-ųjų vasario-kovo mėnesiais.

Jau 2019-ųjų vasarį Čekijoje startuos nauja kelionė. Koncertinės gastrolės tęsis Vokietijoje, Lenkijoje, Suomijoje, , Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Nyderlanduose ir visose 3 Baltijos šalyse. Gastroles užbaigs išskirtinis pasirodymas Tilburgo „013“ salėje, kuris bus iki šiol didžiausias ALESTORM kaip headlainerių koncertas!

https://youtu.be/NSV7mxNTzlg


Šiame gastrolių etape ALESTORM ir SKÁLMÖLD kompaniją palaikys linksmieji country rokeriai BOOTYARD BANDITS – ką tik susibūręs kaubojų projektas, kilęs iš D. Britanijos laukinių Vakarų.

Koncertiniame „Skálstorm“ ture ALESTORM pristatinės savo paskutinį albumą “No Grave But The Sea”, o SKÁLMÖLD – naujausią 2018-ųjų opusą „Sorgir”. Jų abiejų išleidimu ir viešinimu rūpinasi įrašų kompanija „Napalm Records“. Vienintelis trijų grupių – ALESTORM, SKÁLMÖLD ir BOOTYARD BANDITS – pasirodymas įvyks vasario 28 dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ALESTORM | Skalmöld | Bootyard Bandits: SKALSTORM European Tour 2019 - Vilnius K 2019-02-28 18:30 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 18.50 - 34.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00 val.
Renginio trukmė: ~4 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta