Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ALINA ORLOVA | Kaunas

Š 2018-11-03 18:00
Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas
Neseniai ketvirtąjį, ilgai lauktą albumą „Daybreak“ išleidusi Alina Orlova prisipažino, kad ankstyvąją kūrybą primenantis rinkinys yra tarsi dešimtmečio baigiamasis etapas. Naująjį albumą kauniečiams Alina pristatys lapkričio 3 d., „Bosca“ Amfiteatre, „Žalgirio“ arenoje.

Kadangi tai tam tikra atlikėjos muzikinio kelio retrospektyva, koncerte vyraus retro dvasia. Net ištikimiausi Alinos gerbėjai bus nustebinti, žada koncerto organizatoriai. „Džiaugiuosi galimybe atlikti savo muziką Lietuvos miestuose, manau, kad naujos dainos puikiai tiks rudeniškai melancholijai ir introspekcijai. Stengsimės sukurti nostalgišką retro atmosferą, kurios mano koncertuose dar nebuvo“, – sako unikalaus balso savininkė.

Šiemet yra lygiai dešimt metų, kai buvo išleistas debiutinis Alinos Orlovos albumas. Tad neatsitiktinai kūrėjos muzikinio kelio pradžią primenantys kūriniai atsispindi ir naujajame „Daybreak“. Naujajame albume gausu kūrinių pagal Alinos mėgstamų rašytojų – Antano Miškinio, Daniilo Charmso, Anos Achmatovos, Tennessee Williamso – kūrybą, ne vien pagal jos pačios eiles. Albumo pavadinimas kilo nuo paskutinės albumo dainos pavadinimo ir, pasak Alinos, simbolizuoja aušrą, išėjimą į šviesą, po tamsos visad ateinančią dieną.

Naują albumą „Daybreak“ pristatantiss Alinos Orlovos koncertas  vyks lapkričio 3 d., šeštadienį, –  Kaune, „Bosca“ Amfiteatre, „Žalgirio“ arenoje
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
ALINA ORLOVA | Kaunas Š 2018-11-03 18:00 Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
Ta pati renginio vieta