logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Alina Orlova

A 2023-07-25 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

Tai balsas, kuris sugrąžina į vaikystę. Nuplukdo į kinematografišką Paryžių. Švelniai (o kartais aistringai) įsupa į nostalgiškas rudenio spalvas. Liepos 25-tąją „Midsummer Vilnius“ scenoje – Alina Orlova su grupės nariais Adu Gecevičiumi ir Pauliumi Vašku, lydima pučiamųjų kvinteto ir violončelės.

„Midsummer" festivalyje surengsime pirmąjį mūsų koncertą atvirame ore, Vilniuje. Mums tai – ypatingas įvykis, nes iki šiol ši koncertinė programa tokiu sąstatu gyvai skambėjo tik vieną kartą. Pasirodymo metu planuojame ir kelias naujų, visai neseniai gimusių dainų premjeras. Labai lauksiu visų, kam artimas šviesus ilgesys ir stebuklo troškimas“, – sako žinoma atlikėja.

Specialiai šiam festivaliui A. Orlova ruošia audiovizualinį performansą, kuris suteiks naujo gylio jos atliekama muzikai: „Kursime paslaptingą ir pasakišką vasarvidžio nakties sapno nuotaiką, pasitelkdami įvairias vizualines priemones. Kviečiu visus, kurie neabejingi poetiniam ir atmosferiniam muzikos skambesiui, kartu atšvęsti šį magišką vasaros laiką.“

Šventiniame koncerte Vilniuje A. Orlova pristatys programą, apjungiančią žinomiausius kūrinius bei dainas ir iš visai neseniai pasirodžiusio naujojo albumo „Laumžirgiai“, kuris jau rado kelią į klausytojų širdis. 15 metų kurianti bei koncertuojanti dainų autorė Lietuvoje pasirodo ne itin dažnai, todėl kiekvienas susitikimas – jaukus stebuklas.

Sakoma, kad naujausias jos albumas „Laumžirgiai“ – minimalistinis, mąslus ir atmosferinis, gyvo, lengvai psichodelinio skambesio, į pasaulį žvelgiant tarsi iš laumžirgio skrydžio. Jame – pastarųjų kelerių metų jausmai, mintys, metaforos ir klausimai.

Pučiamųjų kvintetas: Danielius Daubaras (eufonija), Kristupas Gikas (fleita), Mėta Gabrielė Pelegrimaitė (fleita), Salomėja Kalvelytė (fleita) ir Simonas Kaupinis (tuba).

Violončelininkas : Tomas Ramančiūnas.

Nuorodos:

Alina Orlova – LAUMŽIRGIAI (full album)

https://youtu.be/mfMbYncsFw0

Alina Orlova – LAUMŽIRGIAI MĖLYNI (official video)

https://youtu.be/UexxtA2hjmY

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Alina Orlova A 2023-07-25 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 24.00 - 46.00
Renginys Alina Orlova
Data / Laikas A 2023-07-25 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 24.00 - 46.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos sėdimos vietos (kontrolės metu patiekti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Alina Orlova
Data / Laikas A 2023-07-25 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 24.00 - 46.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Violeta Urmana. Gala koncertas PopuliarusPopuliarusVioleta Urmana. Gala koncertas Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Future Cello PopuliarusPopuliarusFuture Cello Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Kenny Garrett PopuliarusPopuliarusKenny Garrett Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Evgenya Redko PopuliarusPopuliarusEvgenya Redko Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti