Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Alina Orlova - kaip visada kitoks koncertas!

Š 2017-03-25 20:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Lietuvoje muzikinę karjerą pradėjusi ir ypač pasaulyje išgarsėjusi išskirtinio balso savininkė Alina Orlova po pertraukos grįžta tam, kad pakviestų jus į mielę bei šilumą skleidžiantį koncertą. Visiems gerai žinomos senos bei naujos Alinos Orlovos dainos skambės Klaipėdoje, Koncertų salėje kovo 25-ąją. Koncerto pradžia 20 val. Nepraleiskite progos!

Dešimties metų muzikinę karjerą skaičiuojanti atlikėja po ilgesnės pertraukos pernai išleido trečiąjį savo albumą „88“, kurį muzikos kritikas Kieronas Tyleris, rašantis „Billboard“, „Mojo“ ir kitiems svarbiausiems pasaulio muzikos leidiniams, įvardino kaip geriausią metų albumą. Aliną Orlovą jos muzikos gerbėjai dievina už svajingą, lyrišką, ramią, bet teatrališką atmosferą, o jos vokalo tembro nesumaišysi su niekuo kitu. Tris studijinius albumus: „Laukinis šou dingo“, „Mutabor“ ir „88” išleidusi dainininkė grojo tose pačiose tarptautinėse scenose kaip ir garsiausi pasaulio atlikėjai, todėl nesusipažinti su Alinos talentu gyvai būtų nuodėmė. Dar 2008 metais Lietuvoje pasirodžiusį atlikėjos albumą „Laukinis šuo dingo“ muzikos gerbėjai galėjo rasti daugumoje Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių muzikos parduotuvių, o tai – vienas retų atvejų Lietuvos muzikos istorijoje, kai užsienio rinka susidomi mūsų šalies muzikantų kūryba. Alina labai laukia savo pasirodymų Lietuvoje ir net nemėgina slėpti, kad jie – kitokie negu užsienio scenose. Ypatingi. „Čia susirenka savi žmonės, atrodo, kad visų akys jau kažkur matytos, todėl visada labiausiai jaudinuosi grodama būtent Lietuvoje. Publika labai dėmesinga, reaguoja į emocijas ir mano atliekamą muziką, nes supranta žodžius, įsiklauso į dainų tekstus. Tikrai labai laukiu šio koncerto, nes tiesiog be proto pasiilgau savų žmonių...“, - atvirauja atlikėja.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Alina Orlova - kaip visada kitoks koncertas! Š 2017-03-25 20:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 30% nuolaida
Kovo 1 dieną bilietai brangsRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Įmonės kodas 303491461
PVM kodas LT100010307617