Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ALMA MATER MUSICALIS. Ansamblio ''Armonas-USS DUO'' kūrybos vakaras

Pr 2018-11-05 18:00
Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
„ARMONAS-USS DUO“ KŪRYBOS VAKARAS

ARMONAS – USS DUO koncertuoja nuo 1977 m. Per 40 kūrybinės veiklos metų surengė per 700 koncertų Lietuvoje ir užsienyje – Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Kanadoje, Lenkijoje, Švedijoje, Suomijoje, Olandijoje, Čekijoje, Latvijoje, Alžyre, Baltarusijoje. Koncertavo klasikinės ir šiuolaikinės muzikos festivaliuose Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Kanadoje. Dueto artistai Irena Uss ir Rimantas Armonas yra pripažinti lietuvių šiuolaikinės muzikos atlikėjai, parengę didelį pluoštą lietuvių kompozitorių kūrinių pasaulinių premjerų. Yra atlikę kompozitorių J. Andrejevo, V. Bagdono, V. Barkausko, V. Bartulio, Z. Bružaitės, V. Germanavičiaus, J. Juozapaičio, A. Kučinsko, T. Kutavičiaus, R. Motiekaičio, V. Minioto, A. Šenderovo, R. Šileikos kūrinius, kurių dauguma yra dedikuota ansambliui. Apie 150 opusų duetas įrašė į Lietuvos ir užsienio šalių radijo fondus, garso kasetes, CD ir DVD. Atlikėjų kūrybinė veikla ne kartą buvo pristatyta Lietuvos TV muzikinėse laidose.

Programoje M. K. Čiurlionio, A. Šenderovo, M. Brucho, G. Cassado, G. Fauré, O. Respighi, R. Schumanno ir kiti kūriniai violončelei ir fortepijonui
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
ALMA MATER MUSICALIS. Ansamblio ''Armonas-USS DUO'' kūrybos vakaras Pr 2018-11-05 18:00 Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos muzikų rėmimo fondas
A. Smetonos g. 8 – 3 Vilnius