Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

RAMMSTEIN: Europe Stadium Tour 2019

A 2019-08-06 19:30
Lucavsala, Rīga, Rīga
Grupė „Rammstein“ kitų metų rugpjūtį surengs koncertą Latvijoje

Garsioji roko grupė „Rammstein“ kitų metų vasarą Latvijoje surengs didžiulį koncertą po atviru dangumi. Šokiruojančiais koncertais su gausiomis dekoracijomis ir pirotechnikos efektais garsėjantys rokeriai rugpjūčio 6 dieną galingu koncertu sudrebins Lucavsala salą Rygoje, Latvija.

Vieša prekyba bilietais į „Rammstein“ koncertą Rygoje prasidės jau lapkričio 8 d. nuo 10 val. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

„Rammstein“ – „Ramm4“ (live at „Hellfest“): https://youtu.be/MxFfS-X3Xoo

„Rammstein“ koncertas Latvijoje yra oficiali 2019-ųjų metų Europos gastrolių dalis. Koncertuose rokeriai pristatys naujausią, kol kas dar neišleistą, septintąjį studijinį albumą, kurio gerbėjai laukia nuo 2009 m.

Grupės gitaristas Richard Kruspe neseniai viename interviu prasitarė, kad naujasis albumas gali būti paskutinis „Rammstein“ istorijoje. „Praėjusį kartą įrašinėdami albumą mes vos nesugriovėme grupės. Jausdami, jog tai gali būti paskutinis mūsų įrašas, stengiamės atsiduoti visais 200 procentų“, – sakė muzikantas.

1994 m. susikūrusi industrinio metalo grupė yra viena populiariausių pastarojo dešimtmečio sunkiojo roko žvaigždžių pasaulyje. Daugiau nei 10 mln. įrašų pardavę rokeriai išpopuliarėjo ne tik tėvynėje Vokietijoje, bet ir už Atlanto, nors dažniausiai dainuoja vokiečių kalba.

Visame pasaulyje didžiulės sėkmės sulaukė „Rammstein“ hitai „Du Hast“, „Benzin“, „Engel“, „Amerika“, „Sonne“, „Ich Will“, „Pussy“ ir daugelis kitų. „Rammstein“, kuri per savo karjerą buvo pristatyta daugiau nei 30 muzikos apdovanojimų, yra laimėjusi dešimt  „Echo“, du „Kerrang!“ ir vieną „MTV Europe“ apdovanojimus.

Labai daug prie pasaulinės sėkmės prisidėjo legendomis apipinti „Rammstein“ koncertai, kurių metų netrūksta pirotechnikos efektų, šviesos technikos stebuklų ir sprogimų. Dėl juodu humoru persmelktų pasirodymų metu scenoje imituojamų sekso scenų, įspūdingų scenografijos ir pirotechnikos stebuklams prilygstančių efektų, grupės koncertai virsta dramatiškais spektakliais, kuriuose mielai lankosi ne tik sunkiosios muzikos gerbėjai.

Renginio nuoroda: http://www.rammstein.de/en/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
RAMMSTEIN: Europe Stadium Tour 2019 A 2019-08-06 19:30 Lucavsala, Rīga, Rīga
Svarbi informacija
Bilietus draudžiama naudoti bet kokiuose konkursuose ir kampanijose be koncerto organizatoriaus leidimo.

įėjimo į šį renginį bilietų kainos skiriasi. Bilietai nesiskiria kokybe ir turiniu. Prašome pasirinkti pigiausius įėjimo bilietus.

VIP bilietą sudaro: specialus VIP įėjimas į renginį, VIP salono zona su atskiru baru, WC ir išskirtinė speciali stebėjimo zona, leidžianti aiškiai matyti sceną.

P.S! Bet kokio amžiaus lankytojas turi turėti atskirus įėjimo bilietus į renginį.
Renginio dalyviams nėra taikomi amžiaus apribojimai, tačiau tėvai, kurie nelydi savo nepilnamečių iki 16 metų amžiaus vaikų, turi atsižvelgti į tai, kad pagal Latvijos įstatymus nepilnamečiai negali būti lauke po 23:00 val.

RENGINIO TVARKARAŠTIS:
17:00 atidaromi vartai
19:30 programos pradžia (parama)
visas renginio tvarkaraštis ir vietovės planas bus paskelbtas vėliau.

Neįgaliems lankytojams:
Bus galima naudoti neįgaliųjų vežimėlių platformą. Nuolaidos netaikomos. Lankytojas neįgaliojo vežimėlyje su lydinčiu žmogumi turi pateikti vieną bilietą.

Tikimasi kad, įsigydamas bilietus ir (arba) įeidamas ar bandydamas patekti į renginio teritoriją, lankytojas bus susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis, jis įsipareigoja jų laikytis, taip pat ir Latvijos Respublikos įstatymų.

Asmeninių daiktų patikra yra išankstinė sąlyga, norint patekti į renginio vietą; tai atliekama, siekiant užtikrinti lankytojų saugumą jų buvimo metu renginio vietoje. Asmenys, atliekantys šią pareigą, turi teisę patikrinti drabužius, krepšius ir jų turinį, taip pat papildomus daiktus savo nuožiūra, tiek prieš atvykstant į renginio vietą, tiek iš jos išvykstant.

Siekiant užtikrinti jūsų saugumą, draudžiama į renginį įsinešti šiuos daiktus:
• skėčius - tai apriboja renginio vaizdą;
• profesionalią ir (arba) pusiau profesionalią fotografavimo ir vaizdo įrašymo įrangą (su nuimamais lęšiais), tachografus (garso ar vaizdo) bei lazerinius įrenginius;
• "Go-Pro" kameras ir asmenukių lazdas;
• visų rūšių gėrimų ir maisto;
• visus ginklus ir savikontrolės priemones, dūmų žvakes ar kitus gaminius, kurie sukelia sprogimus ir (arba) pirotechniką ir kurie yra degūs, toksiški ir turi stiprų kvapą.
• alkoholio, psichotropinių ir narkotinių medžiagų;
• į renginį draudžiama įsivesti gyvūnų;
• didelių daiktų ar krepšių - nesineškite didžiulių krepšių ar nereikalingų daiktų, kurie gali apsunkinti patikrinimo procedūrą prie įėjimo vartų;
• dviračių, riedučių ir riedlenčių, motociklininko šalmų, bet kokių rūšių kėdžių, įskaitant stovyklaviečių kėdes;
• bet kokius kitus daiktus, kurie, remiantis Organizatoriaus nuomone, gali kelti pavojų ar nepatogumų kitiems lankytojams arba renginiui;
• Organizatorius gali atsisakyti įleisti lankytoją į renginio vietą, jei mano, kad lankytojas yra per daug apsvaigęs nuo alkoholio arba gali būti pasiekiamas pernelyg didelis apsinuodijimas;
• Draudžiama naudoti simbolius ir / ar antraštes, skandavimą ar gestus, tokiu būdu didinant socialinę, rasinę, religinę, nacionalinę ar tarptautinę neapykantą arba skelbti socialinį, rasinį, religinį, nacionalinį ir tarptautinį pranašumą;
• Galimybės palikti draudžiamus ar bet kokius kitus daiktus renginio personalui ar apsaugos darbuotojams, nebus.
Renginio vieta
Lucavsala, Rīga
Zemgales priekšpilsēta Rīga Latvija
Organizatorius
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
+371 67284516
Įmonės kodas: 40103422688