logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Alytus) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai

K 2023-04-20 18:30
Alytaus miesto teatras, Alytus
Savo muzikinio dešimtmečio proga Vidas Bareikis rengia išskirtinį dešimties koncertų turą per Lietuvą vietose, nuo kurių viskas ir prasidėjo.
 
Vos 100 žiūrovų talpinančios erdvės įvairiuose Lietuvos miestuose yra būtent tos salės, kuriose lygiai prieš 10 metų prasidėjo tada niekam nežinomo atlikėjo muzikinė kelionė.
 
“Visada svajojau sugrįžti į tas erdves, kuriose mano koncertuose apsilankė pirmieji klausytojai. Kartais tekdavo groti vos dvidešimčiai ar net 7 žmonėms, o dabar viskas šiek tiek pasikeitė…Po milžiniško dešimtmečio “Reivo su orkestru”, į kurį atvyko virš 11 tūkstančių žmonių, šis turas bus visiškas kontrastas.

Tie, kurie spės įsigyti bilietus į vos po 100 vietų talpinančiose salėse rengiamus koncertus, turės galimybę mane pamatyti iš labai arti.

Akustiškai prie fortepijono sugrosiu didžiausius savo dešimtmečio hitus ir pabendrausiu su kiekvienu žiūrovu akis į akį.

Tokius koncertus aš dievinu būtent dėl šios intymios, artimos aplinkos ir betarpiško bendravimo su publika” – apie sentimentalų turą sako Vidas Bareikis.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Alytus) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai K 2023-04-20 18:30 Alytaus miesto teatras, Alytus 30.75 - 36.00
Renginys (Alytus) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai
Data / Laikas K 2023-04-20 18:30
Renginio vieta Alytaus miesto teatras, Alytus
Kaina 30.75 - 36.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
-15% perkant 3 ir daugiau bilietų

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Alytaus miesto teatras
Rotušės a. 2 Alytus Lietuva
Organizatorius
Kūrybinių industrijų projektai, VšĮ
Lvovo g. 13 – 12 Vilnius
+370 611 59862; antanas.kamenskas@gmail.com
Įmonės kodas: 305238072
Renginys (Alytus) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai
Data / Laikas K 2023-04-20 18:30
Renginio vieta Alytaus miesto teatras, Alytus
Kaina 30.75 - 36.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Jurbarkas) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai (Jurbarkas) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Pirkti bilietą (Kėdainiai) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai (Kėdainiai) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai Restoranas ''Grėjaus namas'', Kėdainiai
Pirkti bilietą (Birštonas) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai (Birštonas) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai Birštono Kurhauzas, Birštonas
Pirkti bilietą (Anykščiai) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai (Anykščiai) Vidas Bareikis. Reivas - akustiškai Anykščių menų inkubatorius - menų studija, Anykščiai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti