Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Andrej Korobeinikov (fortepijonas, Rusija)

T 2018-12-19 19:00
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
11.00 - 16.00
Festivalis PRAVOSLAVŲ KALĖDOS LIETUVOJE

2018 m. Gruodžio 19 d., trečiadienis, 19 val.
Lietuvos nacionalinės filharmonija, Didžioji salė, Vilnius

Organizatorius
VšĮ Slavų tradicinės muzikos mokykla

Atlikėjas

ANDREJ KOROBEINIKOV (fortepijonas, Rusija)
Programa
I d.
SERGEJ RACHMANINOV – Elegija, op.3 №1
SERGEJ RACHMANINOV - Sonata Nr. 2, op.36 (1-oji redakcija)                                                       Allegro agitato, Non allegro, Allegro molto
FRYDERYK CHOPIN - Baladė Nr.4, f-moll, op. 52
II d.
FRYDERYK CHOPIN – Baladė Nr.1, g-moll, op. 23
FERENC LISZT – Sonata h-moll, S.178

Pianistas Andrej Korobeinikov – tai vienas ryškiausių jaunosios kartos muzikantų, neeilinė, stebinanti savo pasiekimais asmenybė.
Atlikėjas, būdamas vos 19 metų, baigė valstybinę P. Čaikovskio konservatoriją aukso medaliu, vėliau stažavosi Karališkajame muzikos koledže Londone, o sulaukęs 20, metų pianistas tapo 20 skirtingų Rusijos, JAV, Italijos, Portugalijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų ir kt. šalių tarptautinių konkursų nugalėtoju. Šiandien A. Korobeinikovo koncertai rengiami geriausiose pasaulio koncertinėse salėse – Maskvos valstybinės konservatorijos, Los Andželo „Walt Disney Concert Hall“, Milano „Sala Verdi“, Paryžiaus „Salle Alfred Cortot“, Tokijaus „Hamarikyu Asahi Hall“, Londono „Wigmore Hall“, Zagrebo „Vatroslav Lisinski“; Atlikėjas bendradarbiauja su garsiausiais dirigentais – Vladimiru Aškenazi, Džonu Akselrodu, Konstantinu Orbelianu, Jošinori Kavači, Ovidijum Balanu, Eduardu Serovu.
Šis pianistas pasižymėjo kaip neeilinė asmenybė ir kitose srityse. Dvylikos metų įstojęs į Europos teisės universiteto fakultetą Maskvoje, baigė jį su pagyrimu 2003 metais. Nuo 2003 iki 2004 metų šiame universitete jis dėstė „Valstybės ir teisės teoriją“, „Žemdirbystės teisę“, „Romos teisę“, „Intelektualios nuosavybės teisę“. 21 metų jis baigė Maskvos konservatoriją ir taip pat Maskvos valstybinio universiteto aspirantūrą, tapo San-Marino Tarptautinės mokslų akademijos nariu, išmoko esperanto kalbą.

https://www.youtube.com/watch?v=RlNZl9-fsGU
https://www.youtube.com/watch?v=Wxg9_fI1SWU

Renginio nuoroda: http://www.filharmonija.lt/lt/renginiai-ir-repertuaras/renginiai/festivalis-pravoslavu-kaledos-lietuvoje.html

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Andrej Korobeinikov (fortepijonas, Rusija) T 2018-12-19 19:00 Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius 11.00 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 20 minučių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 15% su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta