logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Andrius Mamontovas

Pn 2023-04-07 20:00
Cadogan Hall

Elektromechaninis Andriaus Mamontovo koncertas | LONDONAS

Balandžio 7-ąją Londone, istorinėje „Cadogan Hall“ koncertų salėje, Andrius Mamontovas, bendradarbiaudamas su kompozitoriumi, muzikantu Eimantu Belicku, pristatys netradicinį, naujų skambesių kupiną elektromechaninį koncertą. Pasirodyme skambės naujausi Lietuvos muzikos legendos kūriniai ir didžiausi superhitai, kurie, neabejotinai, gerbėjus nustebins naujais muzikiniais atspalviais. 

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardu atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybė kitų. O kaip žinomi kūriniai skambėtų elektromechaninės muzikos amplua?

Jau daugelį metų elektromechaninė muzika yra viena labiausiai Andrių Mamontovą dominančių muzikos sričių. Pasirodymų metu atrodo, kad ją atlikti nėra sudėtinga, tačiau toks klausytojus pasiekiantis įspūdis reikalauja labai daug pastangų ir pasiruošimo. Atlikėjas nuolat bandė į savo muziką įtraukti elektroninės muzikos elementų, tačiau, anot muzikanto, jie tinka ne visoms jo dainoms.

2019 m. A. Mamontovas festivalyje „Midsummer Vilnius“ pirmą kartą įgyvendino ilgai svajotą elektroninės muzikos pasirodymą „Vaikystėje dažnai kažką konstruodavau žaisdamas, todėl į muzikos kūrimą kartais žiūriu lyg inžinierius. Man patinka naujovės ir elektroniniai instrumentai. Man patinka jungti skirtingus elementus, kad atsirastų kažkas naujo. Elektroninė muzika yra mano didžiausia meilė ir aš nuosekliai žingsnis po žingsnio žengiu link jos savo kūryboje“, – apie pasirodymą kalbėjo Andrius Mamontovas. Nuoseklios kūrybos rezultatai visomis spalvomis atsiskleis ir „Cadogan Hall“ koncertų salėje vyksiančiame koncerte. 

950 klausytojų talpinanti erdvė pasižymi nuostabia akustika ir prabangia aplinka. Šią koncertų salę kaip geriausią visame Londone renkasi daugelis svarbiausių Jungtinės Karalystės orkestrų. Taip pat čia reziduoja britų muzikinės kultūros pažiba – Karališkasis filharmonijos orkestras, savo koncertus rengia Londone besisvečiuojantys orkestrai.

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Andrius Mamontovas Pn 2023-04-07 20:00 Cadogan Hall 49.00 - 99.00
Renginys Andrius Mamontovas
Data / Laikas Pn 2023-04-07 20:00
Renginio vieta Cadogan Hall
Kaina 49.00 - 99.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Cadogan Hall
5 Sloane Terrace, Londonas Didžioji Britanija
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Andrius Mamontovas
Data / Laikas Pn 2023-04-07 20:00
Renginio vieta Cadogan Hall
Kaina 49.00 - 99.00
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą (Vilnius) The Tiger Lillies (Vilnius) The Tiger Lillies TAMSTA muzikos klubas, Vilnius 39.00
Pirkti bilietą (Vilnius) The Tiger Lillies (Vilnius) The Tiger Lillies TAMSTA muzikos klubas, Vilnius 39.00
Pirkti bilietą Andrius Mamontovas PopuliarusPopuliarusAndrius Mamontovas Vilniaus Vingio parkas, Vilnius 23.00 - 79.00
Pirkti bilietą Violeta Urmana. Gala koncertas Violeta Urmana. Gala koncertas Valdovų rūmai, Vilnius 69.00 - 199.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti