Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Andrius Žlabys

S 2018-12-02 14:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
11.00 - 41.00
Lietuvoje visuomet laukiamas JAV gyvenantis pianistas Andrius Žlabys, daugeliui pažįstamas kaip išskirtinis menininkas, kuriam būdinga savita garso filosofija ir tiesiog puikios klasikos bei šiuolaikinių kūrinių fortepijonui interpretacijos. Gruodžio 2 d. Paliesiaus dvaro salėje PASAGA vyksiantis A. Žlabio rečitalis – nekasdienė proga išgirsti šį pianistą grojant solo puikios akustikos erdvėje, kuri be viso to dar įsikūrusi nuostabaus grožio gamtos prieglobstyje, kas Lietuvoje kol kas yra retenybė.

Andriaus koncertuose pianisto spinduliuojama energija ir poveikis publikai pasiekia katarsį, apie kurį svajoja visi muzikantai, ir kuris, deja, nėra dažnas svečias koncertų salėse. O Andrius nuo mažumės turėjo šią savybę, jo, dar moksleivio, skambinimas gniauždavo kvapą bendramoksliams ir mokytojams. Pasaulio spauda negaili pianisto skambinimui išskirtinių epitetų – „kontempliatyvus ir hipnotizuojantis“ („Los Angeles Times“), „skoningas, komunikatyvus, visiškai įtraukiantis“ („The New York Times“). „Nuostabios technikos ir romantinio temperamento virtuozas, kuris grojo kaip tikras didžiųjų XIX a. fortepijono meistrų tradicijų paveldėtojas.“ („The Cleveland Plain Dealer“). Prestižinio „Grammy“ apdovanojimo nominantas vertinamas už virtuoziškumą „be pastangų“, dosnų ir visaapimantį garso skambesį, užburiančias interpretacijas ir muzikos suvokimo turtingumą. „Nuo pirmųjų Roberto Schumanno Koncerto a-moll taktų buvo aišku, kad fortepijono garsais kalba poetas. [...] Andrius nupučia aukso, sidabro, naftalino ir dar kitokias dulkes, kad mums parodytų: „Štai koks jis, šis paveikslas.“ Dar dažais tebekvepiantis.“ (Edmundas Gedgaudas, „7 meno dienos“). Gimtajame Vilniuje baigęs M. K. Čiurlionio menų gimnaziją jis išvyko studijuoti fortepijono JAV Kerčio (Curtis) ir Klivlendo muzikos institutuose. Netrukus buvo pastebėtas kaip „švytinti fortepijono viltis“ („The New York Sun“). A. Žlabys koncertuoja su Niujorko filharmonijos orkestru, Bostono simfoniniu orkestru, Klivlendo orkestru, Roterdamo simfoniniu orkestru, Buenos Airių filharmonijos orkestru, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, „Kremerata Baltica“ ir kt. Klausytojai ypač vertina A. Žlabio rečitalius, kuriuose jis unikaliai skambina J. S. Bacho kūrinius, pateikdamas klausytojams per vieną vakarą ištisus siuitų, partitų ciklus, „Gerai temperuoto klavyro“ tomus.

Atlikėjas yra daugybės tarptautinių konkursų laureatas ir savo koncertus rengiantis tokiose pasaulinio garso salėse kaip „Avery Fisher Hall“, „Lincoln Center“, „Concertgebouw“, „Carnegie Hall“, „Phillips Collection“, „Teatro Colón“, „Wigmore Hall“, „Vienna’s Musikverein and Suntory Hall“ ir pan. O tarp muzikantų su kuriais jam teko kartu dirbti spindi tokie vardai, kaip Yuri Bashmet, Hilary Hahn, Gidon Kremer ir daugelis kitų.

Daugiau informacijos apie atlikėją:
http://www.andriuszlabys.com/

Pasiklausyti:
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/53337/simfoniniai-susitikimai

Kviečiame pasinaudoti ypatingais dvaro pasiūlymais:
https://paliesiausdvaras.lt/wp-content/uploads/2018/10/Meniu-Zlabys.pdf

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)

Daugiau apie dvarą: https://paliesiausdvaras.lt/
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Andrius Žlabys S 2018-12-02 14:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 11.00 - 41.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius