Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ANGELŲ DAINOS

S 2018-04-22 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Balandžio 22 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


ANGELŲ DAINOS

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė

Koncerte dalyvauja aktorius
REMIGIJUS ENDRIUKAITIS


Programa
A. Corelli, Á. Piazzollos, A. Babadžaniano, E. Balsio,
V. Bartulio kompozicijos bei R. Tagorės ir J. Ivanauskaitės lyrika.
 
Naujausia Kauno fortepijoninio trio kartu su aktoriumi Remigijumi Endriukaičiu parengta programa „Angelų dainos“ – tai harmoninga, meniškai apjungta Rabindranato Tagorės ir Jurgos Ivanauskaitės poetinės lyrikos bei įvairių kompozitorių muzikinių kūrinių visuma, kviečianti trumpam sustoti, suklusti, ir pasvajoti. Pasak atlikėjų, tokių išgyvenimų akimirkomis gali išgirsti angelų dainą…

Kauno fortepijoninis trio, veiklą pradėjęs tik prieš šešerius metus, jau spėjo surengti daugybę koncertų, pelnė publikos simpatijas, tapo aktyviu Kauno miesto ir regiono bei Lietuvos kultūrinio gyvenimo dalyviu. 2014 metais ansamblis buvo apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.

Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ trio laimėjo I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje (2013), Grand Prix tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse (Varšuva, 2014), dalyvavo festivaliuose „Einam 2012“, „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalis“, „Tytuvėnų festivalis“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Lietuvos kamerinės muzikos festivalis“. 2014 metais trio debiutavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Kartu su įvairiais solistais Kauno fortepijoninis trio yra atlikęs visą eilę kamerinių programų.

Bendradarbiaudamas su šiuolaikiniais kompozitoriais ansamblis parengė tarpdisciplininių bei edukacinių projektų, kurių sėkmingiausiais buvo koncertas-spektaklis „Linksmos ir liūdnos istorijos“ bei ansamblio inicijuota Vidmanto Bartulio muzikinė pasaka „Dieviškoji garsų skrynia“.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
ANGELŲ DAINOS S 2018-04-22 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606