Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Ankstyvos dainos''

K 2016-12-29 19:00
Lietuvos nacionalinė filharmonija
20.50
Ankstyvos dainos“
2016 m. gruodžio 29 d., ketvirtadienis, 19.00
Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė, Vilnius

Atlikėjai

ASMIK GRIGORIAN (sopranas)
FELIKSAS ZAKREVSKIS (fortepijonas)

Programa
Samuel Barber, Alban Berg, Sergej Rachmaninov
Laikas, kai atslūgsta kalėdinis džiugesys ir užvaldo Naujųjų metų laukimas, gali turėti ir muzikinę išraišką. Vokalinės muzikos šedevrai puikiai atliepia to laikotarpio būsenas, kurias išgyvename kiekvienas: tai meilės svajos, nusivylimo kartėlis, džiaugsmas, susimąstymas, gėrėjimasis gamtos grožiu, prisiminimai... Tokią ypatingą kamerinės vokalinės muzikos programą atlieka garsi jaunosios kartos operos solistė Asmik Grigorian, Lietuvos melomanams žinoma iš savo įsimintinų vaidmenų Nacionaliniame operos ir baleto teatre bei „Vilnius City Opera“. Pelniusi ne vieną apdovanojimą tarptautiniuose konkursuose dainininkė labai vertinama ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Už Violetos vaidmenį G. Verdi „Traviatoje“ apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“, o šiemet „Savoy“ teatre Londone vykusioje tarptautinių operos apdovanojimų ceremonijoje atlikėja pripažinta geriausia jaunąja soliste. Šie apdovanojimai vadinami operos „Oskarais“.

Dainininkės scenos partneris – plataus žanrinio repertuaro pianistas Feliksas Zakrevskis, profesionaliai derinantis klasikos ir džiazo programas. Jis yra koncertavęs su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, su Vladimiro Čekasino vadovaujamu džiazo ansambliu dalyvavo festivaliuose Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Švedijoje bei Lietuvoje, yra pelnęs specialų prizą Fortepijoninės džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje. F. Zakrevskis yra aktyviai koncertuojančio ansamblio „4tango“ narys, sėkmingai pasirodantis tarptautiniuose tango festivaliuose ir įvairių žanrų projektuose. Pianistas yra parengęs programų su Rosita Čivilyte, Neda Malūnavičiūte, Jeronimu Miliumi, Ieva Prudnikovaite ir kt.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Ankstyvos dainos'' K 2016-12-29 19:00 Lietuvos nacionalinė filharmonija 20.50
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:45
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:  15 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Lietuvos nacionalinė filharmonija
Aušros vartų g. 5 Vilnius