Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Anna Mora. Muzikinis Live perfomansas ''Vilniaus unisonas''

Pr 2019-04-22 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
15.00 - 20.00

Muzikinis Live perfomansas “Vilniaus Unisonas”

„Vilniaus Unisonas“ - tai istorija apie meilės ir hormonijos paieškas, kurią žiūrovui, pasitelkus muziką, balsą bei judėsį, papasakos profesionalūs muzikantai bei šokėjai. Šilta perfomanso atmosfera nukels žiūrovus į jausmų magijos pasaulį bei ištirpdys sušalusias širdis. 

 

Vokalas - Anna Mora

Dainų autorė ir atlikėja, baigusi Sankt-Peterburgo kultūros ir menų universiteto Estrados menų fakūltetą. “TONNA awards-2016” premijos - nominacija “Geriausia Baltijos šalių atlikėja, dainuojanti rusiškai”. Laimėjo žiūrovų simpatijų prizą. Finalistė Lenkų Dainų konkurso “Opole-2018”. Specialūs Austrijos lenkų bendruomenės prizas.

2018 metų gale buvo išleistas debiutinis atlikėjos albumas “Unison”.

 

Gitara - Aurimas Driukas

Profesionalus gitaristas ir dainų autorius, baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademija J.Kurausko klasikinės gitaros klasę. Atlikėjo muzikinis horizontas itin platus – nuo projektų su Nacionaliniu simfoniniu orkestru iki koncertų su žinomais Lietuvos ir užsienio atlikėjais.

 

Perkusija – Žilvinas Mikulėnas

Profesionalūs perkusionitas, pedagogas, baigęs studijas Vilniaus kolegijos populiariosios muzikos katedroje. Daugiau nei 15 metų grojantis su pučiamųjų orkestrais, įvairiais ansambliais, bei grupėmis.

 

Choreografija – Kristina Markevičiutė

Profesionali balerina, pedagogė, ilga laiką dirbusi užsienyje – Rusų Imperatoriškasis baletas (Ispanija), Korzo Teatras (Niderlandai), Teatras Vanemuine (Estija).

 

Programoje skambės kūriniai lietuvių, lenkų, rusų, ukrainiečių bei anglų kalbomis.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Anna Mora. Muzikinis Live perfomansas ''Vilniaus unisonas'' Pr 2019-04-22 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius 15.00 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Anna Moroz
_ Vilnius
Ta pati renginio vieta