logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Ansamblis Classic+ | Balada para el tango

Š 2022-12-10 18:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius

 

Gruodžio 10 d. vakarą ansamblis Classic+ pakvies į koncertą „Balada Para el Tango“. Trakų Vokės dvaro sodyboje skambės aistringa Tango programa, kurią atliks operos solistė Julija Karaliūnaitė, pianistė Simona Zbarauskaitė, arfininkė Viktorija Smailytė ir akordeonininkė Agnė Dūkštaitė.

Įsivaizduokite vasaros vakarą Buenos Airėse, įkaitusį virpantį orą, vyną gurkšnojančias poras, sėdinčias ant gatvių grindinio, įsivaizduokite Bandonijos ritmingus muzikos garsus sklindančius iš už kampo... Norime, kad pasijaustumėte Tango istorijos dalimi, tad kviečiame jus į tamsią, žavią ir intriguojančią kelionę.

„Koncerto pavadinimas įkvėptas argentiniečių kompozitoriaus Astor Piazzolla dainos „Balada para un loco“ („Baladė apie keistuolį“), kurioje dainuojama: „Kai sutems Buenos Airių vienatvė, kaip pašėlęs akrobatas šokinėsiu virš Tavo dekoltė bedugnės, kol pajusi, jog išvedžiau iš proto Tavo širdį į laisvę. Ir pagaliau aš žiūriu į Tave ir tyliai dainuoju: mylėk mane štai šitaip - beprotiškai, beprotiškai, beprotiškai!“ Man šis tekstas labai atspindi laukinę, vitalinę, aistringą, fatališką tango esmę.“ – sako operos solistė Julija Karaliūnaitė.

„Tango nepalieka abejingų, šis šokis buvo smerkiamas, buvo laikytas imigrantų ir varguolių šokiu, buvo netgi draudžiamas, tačiau šiandien jis jaudina, įkvepia ir niekada nepabosta. Užtenka vien išgirsti Tango melodijas, kūnas iškart reaguoja, kyla įvairiausios emocijos, nuo liūdesio iki ekstazės, nuo meilės iki nevilties, nuo aistros iki pykčio...“ – sako pianistė Simona Zbarauskaitė.

Tango melodijos, ritmas, šokio žingsneliai apjungia įvairių žanrų muziką. Atpažįstame milongą, kandombą ir netgi melodingus ir sentimentalius hanaberos motyvus. Šiandien šis šokis populiarus visame pasaulyje, nes tai būdas atskleisti savo dvasią ir perteikti nesuvaidintas emocijas. Arfininkė Viktorija Smailytė šmaikščiai palygina: „Tango mano pirštams, galvai ir sielai – reikalingas kaip ugnies šiluma mano namams...“.

Programoje kompozitorių P. Makkonen, A. Piazzolla, C. Salzedo, F. Poulenc, M. Majkusiak, I. Stravinsky, R. Jurjendal, C. Gardel kūriniai.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ansamblis Classic+ | Balada para el tango Š 2022-12-10 18:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 15.00
Renginys Ansamblis Classic+ | Balada para el tango
Data / Laikas Š 2022-12-10 18:00
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
NB8 ART VšĮ
Sodų g. 7-27 Vilnius 01313 Vilnius
+37062953132 /nb8art@gmail.com
Įmonės kodas: 305583150
Renginys Ansamblis Classic+ | Balada para el tango
Data / Laikas Š 2022-12-10 18:00
Renginio vieta Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Kaina 15.00
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Popietė su trio Meta'' ''Popietė su trio Meta'' Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 7.00 - 15.00
Pirkti bilietą Klasikinės gitaros koncertas Klasikinės gitaros koncertas Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 11.00 - 13.00
Pirkti bilietą ''Vakaras, naktis, rytas'' ''Vakaras, naktis, rytas'' Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 11.00 - 13.00
Pirkti bilietą ''Krinta baltos snaigės'' ''Krinta baltos snaigės'' Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 10.00 - 12.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti