Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ansamblis Classic+ | ''Sukurk mane''

A 2018-11-13 19:00
Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
Ansamblis Classic+ | "Sukurk mane"
Lapkričio 13 d. V. Kasiulio dailės muziejus


Klasikos rėmuose eksperimentuojantis ansamblis “Classic+” Akordeono festivaliui paruošė ypatingą programą, pavadinimu “Sukurk mane”. Programos epicentras - to paties pavadinimo kompozitorės Viltės Žakevičiūtės premjera, tęsiant ilgametes tradicijas, sukurta specialiai šiam festivaliui.

Keturios moterys, trys maštabiški instrumentai (akordeonas, fortepijonas, arfa) bei dangiškas sopranas nukels klausytoją į savo paties pasąmonę, kurioje žmogaus kaip asmenybės kūryba vyksta čia ir dabar. Šiame vidiniame pasaulyje viskas jautru ir trapu - nuo aistrų ir nuopuolių iki maldos, vilties bei šviesos.

Programoje skambės beveik išimtinai pastarųjų dešimtmečių muzika, paįvairinta keliais praėjusio šimtmečio pabaigos opusais. Tai V. Žakevičiūtės, G. M. Gužauskaitės, G. Gelgoto, taipogi užsienio kompozitorių A. Part, S. Berinsky, M. Majkusiak, I. Stravinsky, A. Piazzolla ir kiti kūriniai.

Operos solistė Julija Karaliūnaitė kuria vaidmenis Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2010-aisiais dalyvavo TV konkurse „Triumfo arka“. 2013-aisiais atlikėja tapo Italijoje vykusio tarptautinio dainininkų konkurso laureate. J. Karaliūnaitės scenos partneriai yra solistai Liudas Mikalauskas, Tomas Pavilionis, Ona Kolobovaitė ir kt. Solistės kūrybinėje biografijoje ne tik operos pastatymai ir soliniai koncertai, bet ir atliekamos vokalo partijos tarptautiniuose šiuolaikinės elektroninės muzikos projektuose Lietuvoje, Norvegijoje, Švedijoje.

Agnė Dūkštaitė – jauna ir perspektyvi muzikantė, puoselėjanti intelektualiąją akordeono muziką, ieškanti naujovių repertuare bei jo atlikime. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, stažavosi San Sebastiano muzikos akademijoje, Ispanijoje. Atlikėja yra prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų Italijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Latvijoje bei Lietuvoje nugalėtoja, koncertus surengusi Norvegijoje, Lenkijoje bei Latvijoje. Aktyviai koncertuoja kaip solistė ir kamerinių ansamblių narė įvairiuose festivaliuose, projektuose, rengia naujų kūrinių premjeras.

Pianistė Simona Zbarauskaitė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją prof. Roko Zubovo fortepijono klasėje. Taip pat konsultavosi pas žymius pianistus, tarp kurių - prof. R. Krüger (Vokietija) ir prof. Karl T. Tawastsjerna (Suomija). Nuolat dalyvauja įvairiuose muzikiniuose festivaliuose ir projektuose. Koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyse. Šiuo metu dirba Lietuvos Valstybiniame simfoniniame orkestre. Yra tarptautinio audiovizualinio elektroninės muzikos projekto NB8 ART narė.

Arfininkė Viktorjia Smailytė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Italijoje bei Norvegijoje. Dalyvavo įvairiuose festivaliuose ir kamerinės muzikos koncertuose Stokholme, Osle, Belforte, grojo 20-ies arfų orkestre Ventaglio d'Arpe (Italija). Yra daugelio kamerinių ansamblių narė. Šiuo metu groja Kauno simfoniniame orkestre ir Kauno muzikiniame teatre. Koncertuoja su tarptautiniu audiovizualiniu elektroninės muzikos projektu NB8 ART.

Koncertas nemokamas!
 

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Ansamblis Classic+ | ''Sukurk mane'' A 2018-11-13 19:00 Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip
Amžiaus cenzas: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Goštauto g. 1 Vilnius Lietuva