logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

ANSAMBLIS ''REGNUM MUSICALE''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Mintis kaip rūkas šviesiai krinta

Ansamblis „Regnum Musicale“:
Vita Marija Daunytė (fleita), Kotryna Ugnė Daunytė (smuikas), Joana Daunytė (arfa), 
Elena Daunytė (violončelė)

Programa: Tarquinio Merula, Ferenc Farkas, Felix Medelssohn, Jacques Ibert, Ástor Piazzolla, Claude Bolling, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vidmantas Bartulis, Faustas Latėnas, Loreta Narvilaitė,
Kristina Vasiliauskaitė, Giedrė Pauliukevičiūtė
 
 
Beribė, kupina šviesios minties bei gydančios, pakylėjančios, užburiančios, kerinčios muzikos puokštė išsiskleis keturių seserų Joanos, Elenos, Kotrynos Ugnės ir Vitos Marijos Daunyčių muzikos puotoje. Scenoje kartu jos yra ansamblis „Regnum musicale“ („Muzikos karalystė“). Gegužės 25 dieną, trečiadienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salės I aukšto fojė įvyks jo koncertas poetišku pavadinimu „Mintis kaip rūkas šviesiai krinta“.
Daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatės ir net Grand Prix laimėtojos seserys Daunytės kartu koncertuoja jau 22 metus. Šeimoje (mama – smuikininkė Raimonda Daunienė, tėtis – a. a poetas Vaidotas Daunys) jos užaugo apsuptos muzikos ir pasirinko sau mieliausią instrumentą. Tai fleitininkė Vita Marija, smuikininkė Kotryna Ugnė, arfininkė Joana ir violončelininkė Elena. Mokslus visos pradėjo Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, vėliau dalis studijavo Ženevos aukštojoje muzikos mokykloje, Amsterdamo konservatorijoje ar Šiaurės karališkajame muzikos koledže Didžiojoje Britanijoje.
2013 m. „Regnum musicale“ buvo pakviestas surengti koncertų ciklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, dalyvavo klasikinės muzikos festivalyje „Festival Classique de la Madeleine“ Ženevoje (Šveicarija). 2014 m. tarptautiniame konkurse „Concurso Ibérico“ Madride laimėjo pirmąją premiją.
Seserų ansamblis iš kitų kolektyvų išskiria tuo, kad jo sudėtyje yra dangiškasis instrumentas – arfa . „Regnum musicale“ rengia ir edukacines programas, siekdamas puoselėti meilę muzikai.
Savo nuoširdžiu muzikavimu ansamblis sužavėjo publiką Jungtinėse Amerikos Valstijose, Šveicarijoje, Honkonge, Ispanijoje ir, žinoma, įvairiose Lietuvos scenose, tarp jų ir Klaipėdos koncertų salėje, kurioje ir vėl nuskambės spalvinga kamerinės muzikos programa.
Koncerte „Mintis kaip rūkas šviesiai krinta“ klasikinės užsienio autorių kūrybos perlai persipins su lietuvių kompozitorių opusais, sukurdami nenutrūkstamą muzikinės minties pynę. Ji sklęs lengvai viršum kiekvieno mūsų, pasiruošusio leisti sau pasivaikščioti ryto rasoje, rūko paslaptyje, saulės šviesoje – kad muzikinė mintis kaip rūkas šviesiai į kiekvieno širdį kristų ir į gėrio perlą virstų. Ypatingą atmosferą kurs kūriniai, kuriuos parašė kompozitoriai Tarquinio Merula, Ferencas Farkas, Felixas Medelssohnas, Jacques Ibertas, Ástoras Piazzolla, Claude‘as Bollingas, Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Vidmantas Bartulis, Faustas Latėnas, Loreta Narvilaitė, Kristina Vasiliauskaitė ir Giedrė Pauliukevičiūtė.
Kviečiame į šeimyninės muzikos šventę su unikaliu ansambliu „Regnum musicale“!

Klausytojų dėmesiui: 
  • Klaipėdos koncertų salės renginiuose rekomenduojame dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius;
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). 
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai būtų naudojami Klaipėdos koncertų salės socialinių tinklų paskyrose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad esate apie tai informuotas ir sutinkate, kad Jūsų neidentifikuojanti vaizdo medžiaga būtų naudojama renginio viešinimui.

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti