Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ansamblių vakaras ''Tėvyne mūsų''

T 2018-07-04 22:00
Kalnų parkas, Vilnius
20.00 - 60.00
Už savo buvimą, už kalbą, už Tėvynę esame dėkingi protėviams, kuriuos, kaip ir mus, augino ir auklėjo žemė. Be savo žemės tauta negali išgyventi, išlikti savimi. Todėl ją saugojo ir gynė mūsų tėvai ir seneliai, jų tėvai ir seneliai.

Ansamblių vakaro teatralizuotas koncertas atspindi valstybės pamato kertinius akmenis – tapatybę, šeimą, darbštumą ir meilę Tėvynei.

Programą sudarys keturios dalys – „Mūsų protėviai. Gentys“, „Šeima“, „Darbas – duona kasdieninė“, „Už Tėvynės laisvę“, taip pat prologas ir finalas. Ją atliks apie keturi tūkstančiai koncerto dalyvių – dainų ir šokių ansambliai, liaudies instrumentų ansambliai bei orkestrai, liaudiškos muzikos kapelos, folkloro dainininkai ir solistai instrumentalistai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ansamblių vakaras ''Tėvyne mūsų'' T 2018-07-04 22:00 Kalnų parkas, Vilnius 20.00 - 60.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Kalnų parkas, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos nacionalinis kultūros centras
B. Radvilaitės g. 8 Vilnius
Įmonės kodas 190758519