logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Anykščiai) Mes - Lietuva! Gala koncertas

T 2023-02-08 18:00
Anykščių kultūros centras, Anykščiai

Mes – Lietuva! Gala koncertas

Metas šiltam ir spalvingam pasimatymui.

Jei dar neteko išvysti muzikinių spektaklių „Mažvydas“, „Dievai ir žmonės“, „Sakmė apie dovanotą širdį“ ar kitų ansamblio „Lietuva“ programų, o gal kaip tik norisi pakartoti  – čia surinkti įsimintiniausi epizodai. Pristatome geriausių kūrinių gala koncertą „Mes – Lietuva!“, kuris žada ne tik pakilią nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Gražiausius šokio ir muzikos pasirodymus dovanos ansamblio „Lietuva“ choro, šokių ir orkestro atlikėjai. Prie jų prisijungs charizmatiškasis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Muzikinis vakaras nustebins tiek ilgamečius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Net išrankiausieji kitu žvilgsniu pažvelgs į ansamblį, kuris kaip niekad veržlus, nuolat kintantis, bet kartu puoselėjantis mūsų gyvą istoriją ir vertybes.

Gala koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis pasirodymų nukels ir į tokius „Lietuvos“ projektus kaip misterija „Perkūnas“, programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“. Išskirtinius pasirodymus surengs ansamblio „Lietuva“  solistai ir birbynių kvartetas.

Džiugios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai ir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje!

Atlikėjai: valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“  

Solistai: Giedrius Arbačiauskas, sopranas Ilona Pliavgo, šokėjai Greta Frolovaitė, Adam Czaplis, Neringa Šatrauskaitė, Vadimas Krupeninas, birbynių kvarteto nariai Arvydas Jankus, Viktoras Rimša, Algirdas Jedemskij, Jokūbas Vaitelė.

Vyr. dirigentas: Egidijus Kaveckas

Vyr. baletmeisterė: Aušra Krasauskaitė

Vyr. chormeisteris: Algimantas Kriūnas

Meno vadovas: Giedrius Svilainis

Režisierė: Giedrė Kriaučionytė

Ansamblio vadovė: Edita Katauskienė

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Anykščiai) Mes - Lietuva! Gala koncertas T 2023-02-08 18:00 Anykščių kultūros centras, Anykščiai 13.20 - 21.20
Renginys (Anykščiai) Mes - Lietuva! Gala koncertas
Data / Laikas T 2023-02-08 18:00
Renginio vieta Anykščių kultūros centras, Anykščiai
Kaina 13.20 - 21.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Anykščių kultūros centras
A. Baranausko a.2 Anykščiai Lietuva
Organizatorius
Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“
Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“
Panerių g. 39 03209 Vilnius
+370 69989895/ info@ansamblis-lietuva.lt
Įmonės kodas: 190755366
Renginys (Anykščiai) Mes - Lietuva! Gala koncertas
Data / Laikas T 2023-02-08 18:00
Renginio vieta Anykščių kultūros centras, Anykščiai
Kaina 13.20 - 21.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Ignalina) Mes - Lietuva! Gala koncertas (Ignalina) Mes - Lietuva! Gala koncertas Ignalinos rajono kultūros centras, Ignalina 16.20 - 21.20
Pirkti bilietą (Kretinga) Mes - Lietuva! Gala koncertas (Kretinga) Mes - Lietuva! Gala koncertas Kretingos kultūros centras, Kretinga 13.20 - 21.20
Pirkti bilietą (Pasvalys) Mes - Lietuva! Gala koncertas (Pasvalys) Mes - Lietuva! Gala koncertas Pasvalio kultūros centras, Pasvalys 16.20 - 21.20
Pirkti bilietą (Marijampolė) Mes - Lietuva! Gala koncertas (Marijampolė) Mes - Lietuva! Gala koncertas Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 13.20 - 26.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti